Wpis z mikrobloga

Mireczki jako laik w dziedzinie telewizji satelitarnej mam pytanko. Mam telewizor LG 42LF2510 który dałem mamie żeby sobie wstawiła do sypialni. Jako ze mama korzysta z Sygnału UPC przez dekoder w innym pokoju pomyślałem ze aby nie płacić dodatkowych 19 zł za multiroom to kupię jej telewizje na karte z modułem ci + bo taki slot znajduje się w tv. Nie będzie trzeba wiercić i ciągnąć dodatkowego przewodu. Oczywiście okazało się ze nie działa. Tv ma slot ale nie ma wbudowanego odpowiedniego tunera telewizji cyfrowej jak doczytałem w necie. Teraz potrzebuje kupi dekoder w którym użyje tek karty z modułu ci+. Ale jaki to ma być dekoder ? Czy do tego potrzebny jest tez talerz satelitarny ? #telewizja #telewizjanakarte #technologia #canalplus #pytanie #pytaniedoeksperta #rtv
  • 7
@krampus0101: no moduł CI+ zastępuje dekoder, ale sygnał trzeba podać tak samo jak do dekodera, z powietrza sobie nie weźmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przykro mi, bo domyślam się ile rzygnąłeś za tę kartę.
@krampus0101: ja uważam, że najprościej i najwygodniej będzie dopłacać te 19zł za multiroom. Przecież ten drugi kabel i tak pociągnie pewnie jakiś technik z UPC i będzie trzeba tylko po nim posprzątać.