Wpis z mikrobloga

@Krisskow: Dla mnie mimo wszystko był to serial o gangu motocyklowym. I właśnie próba robienia z tego czegoś więcej i mitologicznego w finale jest kolejnym moim zarzutem do niego ( ͡° ʖ̯ ͡°) @nutpr0: ja w trakcie oglądania zeobilem kurs i kupiłem ( )
@Cyfra1999: oglądałem ten serial chyba z 10x każdy sezon, pomimo tego, że momentami stawał się nudny i do przewidzenia to i tak z chęcią do niego wracałem. Po oglądnięciu ostatniego odcinka 3 sezonu popłakałem się jak dziecko co mi się nigdy wcześniej nie zdarzyło (tak, to ten odcinek, w którym wszystko wskazuje na to, że Jax zdradził klub a okazuje się, że wszystko od początku było ustawione, żeby dostać mniejszy wyrok).
@CapaldiTheDoctor: Kręcili na "siłę" ale i tak z odcinka na odcinek, zacząłem się coraz to bardziej wkręcać w ten cudowny serial.Po zakończeniu serialu, odczułem pustkę i długo nie mogłem dojść do siebie... tak bardzo mocno przywiązałem się do Jaxa.
@em1993:

Skończyłem oglądać sonsow jakiś miesiąc temu.

To jest jeden z tych seriali, które chętnie bym wymazał z pamięci, aby obejrzeć na nowo i być nieświadomym co się w danym momencie stanie.

Było na prawdę mnóstwo takich momentów w filmie, w których dosłownie ryczałem jak mała dziewczynka.
Niestety kiedy byłem bodajże na piątym sezonie, to przez przypadek wbiłem na tag i natknąłem się na spoiler dotyczący śmierci jednego z głównych bohaterów.