Wpis z mikrobloga

Trochę tu się stanę adwokatem diabła, ale ten HP wyglądał jakby wszystko co miało zostać powiedziane Bońkowi czy Brzęczkowi przez wielkich mejwenow, zostało wylane na Domagalik.
Napisała prawdopodobnie #!$%@?ą książkę (nie czytałem i nie przeczytam). Miała do tego prawo. Natomiast, to nagłe "halo" całej czwórki z Kanału i argumenty przeciwko Jurijowi są dość ciekawe w kontekście tego, że każdy z nich, gdy w studiu jest Boniek, to siedzi jak #!$%@? i słowem się nie odezwie.
Za te książkę jest odpowiedzialna Domagalik i Brzęczek. Natomiast za cały ten hejt, za tę groteskową sytuację wręcz, odpowiedzialny jest Boniek i Brzęczek.
A w konfrontacji z tym pierwszym (może oprócz Stana) to wszyscy siedzą jak myszki i "tak tak Panie Bońku, trzeba czekac na efekty", "tak tak, dajemy szanse", "pewnie Panie Zbigniewie, w 100% rozumiemy i akceptujemy tę kandydaturę".
To jest w tym wszystkim śmieszne i żałosne jednocześnie.

Dodatkowo, uważam, że babka też parę razy się odgryzła i Stanowskiemu, i Borkowi, i Smokowi (choć kompletnie nie na temat), którzy poczuli krew i myśleli, że łatwo potłoczą beke. Łatwo nie było, bo:
- pierwszy trafił na równie "fuck-logic person" co on
- drugi to w ogóle nie wiem po co dzwonił, bo uplastycznianie nie pykło, ciuchutko i grzecznie odłożył sluchawke
- trzeci próbował być twardy i dominować gościa, ale były momenty, że to on był pod ścianą

Teraz to zamiast na tą Domagalik, cała beka powinna pójść w stronę wymienianej dwójki - Boniek & Jurji. Każdy z panów z Kanału to wie, ale żaden się nie odważy na felieton czy vlog z jakimś niewygodnym podsumowaniem decyzji o wyborze takiego selekcjonera.
#kanalbekowy #kanalsportowy #pilkanozna
  • 5
@FanaticoRosso1910: Przecież z taką babą nie da się rozmawiać. Jak nie szanuję redakcji Kanału Sportowego tak:

1. Smokowski był gospodarzem, a ta prukwa zrobiła sobie monolog - co miał zrobić? Sprzedać plaskuna? Przecież widać było, że momentami Smoka aż trzęsie.
2. Stanowski wbił jak dzik w żołędzie, ale tak jak wcześniej wspomniałem, nie da się z taką osobą dyskutować, bo to jak groch o ścianę.
3. Borka nie będę hejtował -
@FanaticoRosso1910: ogolnie to wydaje mi sie, ze cala dyskusja rozdziela sie tutaj na rozne tematy.
Domagalik uwaza, ze Brzeczek to dobry i kulturalny czlowiek, na ktorego temat jest za duzo hejtu.
Reszta uwaza, ze Brzeczek nie zasluguje na prowadzenie kadry, patrzac na pilkarzy jakich mamy i trenerow jacy ich szkola, to kadre powinien prowadzic 'maestro', a nie gosc, ktory powie pilkarzom dacie rade panowie i dopiero uczy sie zawodu.
I w
@bolec_po_boku dokładnie o to mi chodzi. Krzywdę wyrządzili mu i Boniek, i Domagalik. Ale do cholery, on też swój łeb ma, więc powinien sam przyhamować. O ile przyjął robotę selekcjonera, o tyle dać o sobie pisać książkę, w takim momencie to mocny strzał w kolano. Chociaż domyślam się (bo to mówił też autorka), że chodziło o ocieplenie jego wizerunku wśród kibiców i wsparcie na Euro.
@promateosz
1. To że był gospodarzem to nie znaczy, że Ona jako gość, miała tam przyjść, siedzieć, przytakiwać i dawać się linczować. Zwłaszcza, że dyskutowała z osobami, którzy faktycznie tej książki nie przeczytali tylko oglądali Stanowskiego i tyle.
2. Stanowski miał rację co do tej książki i w telefonie też to powiedział. Ale ona też obnażyła dobrze jego "pióro" cytując gównofragment jego książki o Kowalu. Trafiła kosa na kamień.
3. Borka lubię,