Wpis z mikrobloga

Nie ma nic bardziej upodlającego niż cuckold.

Czym jest cuck i cuckold ? Cuck to facet, któremu jakiś obcy facet rucha żonę, ale cuck o tym nie wie, cuckold to facet, który wie, że inny facet mu rucha żonę, ale udaje, że o tym nie wie, albo się na to zgadza, bo żona go do tego zmusza grożąc rozwodem.

Nie ma dla faceta nic bardziej upokarzającego niż bycie cuckoldem. Taki facet musi świadomie pozwolić innemu facetowi #!$%@?ć mu żonę, musi wyrazić na to zgodę(oczywiście pod przymusem), nie ma nic bardziej łamiącego psychicznie dla faceta, niż świadomość, że żona otwarcie mówi, że chce kogoś innego w łóżku, bo on jest zbyt mało wartościowy, taki facet musi być świadomym tego, że np. o godzinie 16.00 jego żona będzie ostro dupiona przez jakiegoś gościa, a on nic z tym nie może zrobić. Świadomość, że jego żona wolałaby mieć syna podobnego do jakiegoś gościa aniżeli do niego.(Oczywiście w cuckoldzie używa się prezerwatyw, ale instynkt to instynkt, to właśnie z hipergamii bierze się cuckold).

  • 19
  • Odpowiedz
@DuchAnalityk kukold jest niżej nawet od przegrywa, który nie rucha, bo żadna go nie chce. To najgorszy możliwy typ upodlenia dla faceta. Jeśli kogoś takie rzeczy kręcą, to jest #!$%@? umysłowo na maxa.
Prawilnie też przypominam, że mamy tu na wypoku jednego kukolda @plazma, który w ogóle się nie kryje, a wręcz przeciwnie, nawet chwali tym, że jest w zwiąku z prostytutką @kleboldswaifu, która nie wiem jak teraz, ale kiedy
  • Odpowiedz
@Mijun zdrada w ukryciu odbywa się bez akceptacji i zdradzany nie wiedząc o niej teoretycznie nie może nic z tym zrobić. Tu mówimy o czymś o wiele gorszym, czyli w pełni świadomomym upodleniu się i pełnej akcetpacji takiej sytuacji.
  • Odpowiedz
@LordKutanga: Od kiedy jesteśmy w związku ani razu nie pojawiłam się w pracy. Na początku związku byłam na urlopie i myślałam, ze wrócę jeszcze na jakiś miesiąc, ale po urlop przedłużył się, a ja w pracy się nie pojawiłam już
  • Odpowiedz
@kleboldswaifu przecież sama pisałaś tu że pracujesz jeszcze ileś tam czasu, żeby hajs odłożyć, a potem kończysz z zawodem. Zresztą twój kukold sam naganiał klientów, zachwalając twoją ciasną cipę, więc sorki, ale bujać to my, a nie nas.
  • Odpowiedz
@Hubertosik: No tak, myślałam, ze jeszcze się pojawię w pracy, ale myśl o tym, że musiałabym uprawiać seks z kimś obcym będąc w związku była dla mnie bardzo niekomfortowa i wiedziałam, ze będę złe się z tym czuc, dlatego podczas związku ani razu już nie pojawiłam się w pracy
  • Odpowiedz
Nie ma dla faceta nic bardziej upokarzającego niż bycie cuckoldem


@DuchAnalityk: są tacy co ich to podnieca, staje na samą myśl, że dwa rosłe spocone murzyny doprowadziły swoimi śmierdzącymi czarnymi lancami jego żonkę do ekstazy, na co on nie miałby siły ani umiejętności
  • Odpowiedz
przecież sama pisałaś tu że pracujesz jeszcze ileś tam czasu, żeby hajs odłożyć, a potem kończysz z zawodem. Zresztą twój kukold sam naganiał klientów, zachwalając twoją ciasną cipę, więc sorki, ale bujać to my, a nie nas.


@LordKutanga: teraz się wykręca xDDDD
  • Odpowiedz