Wpis z mikrobloga

bądź mnom

anonka lvl 19, córeczka rodziców, zawsze wszyscy mówią że taka ładna i mądra

#!$%@? prawda

może i oceny dobre ale wszyscy się naokoło bolcują a ciebie jednej nikt nie chce

stwierdzasz że jak nie masz szansy na r00chanie to może chociaż zrobisz użytek ze swojego dzbana

idziesz na eliminacje do jeden z dziesięciu

#!$%@? testy bez trudu bo pytają o takie same bzdury jak w szkole na zajęciach

mija parę miesięcy

wracasz ze szkoły, w skrzynce wisi awizo

znów ten #!$%@? leń nie wziął twojego stypendium

na poczcie widzisz że adresatem jest tvp sa

ochui.jpg

serce bije szybciej

otwierasz kopertę

czytasz

dzień dobry pani anonka, zakwalifikowała się pani do teleturnieju jeden z dziesięciu, zapraszamy na nagranie

przestajesz spać

przestajesz jeść

przestajesz pić

wiedza jest dla ciebie jedynym pożywieniem, poświęcasz cały swój czas na czytanie encyklopedii i internetu

nadchodzi ten dzień

siadasz na krzesełku, przed tobą pan tadeusz sznuk

charyzma bije od niego jak światło

kamera kieruje się na ciebie, przedstawiasz się

zaczyna się

pierwszy, drugi uczestnik, teraz kolej na ciebie

jesteś gotowa, może pytać o wszystko

nawet o fabułę biblii

pani anonko, sport – kto jest kapitanem reprezentacji polski w piłce nożnej?

ja #!$%@? dlaczego nienawidzisz sportu

nic nie mówisz

dźwięk niepoprawnej odpowiedzi rozlega się na całe studio

pan tadeusz kulturalnie żartuje że sport pewnie nie leży w twoich zainteresowaniach

przypał na cały kraj

na szczęście później jakiś typ na pytanie o dokończenie przysłowia mówi coś tak głupiego że nawet nie wiesz o co chodziło w twoim pytaniu

wszyscy zapomnieli o twojej pomyłce

nadal nie pamiętasz kto jest kapitanem reprezentacji polski w piłce nożnej

#1z10
źródło: comment_16020051930MDlBcaJ8nKBFLtEHCbcXT.jpg
  • 6
@Pangia: @Pangia: Nie taki znowu przypał ja jestem chłopakiem w podobnym do twojego wieku a wręcz nienawidzę piłki nożnej i szczerze mówiąc chyba też bym nie wiedział będąc tam. A tak w ogóle to kibicowałem ci bo wyglądałaś na inteligentną ale pytania to trafiłaś dość trudne albo nie na twoje zainteresowania. P.S. Co do wyglądu zgadzam się z tymi co mówią że ładna. Pisałem szczerze ale może koniec bo zaraz
@Showse: Widzę że wykop robi swoje i każde bycie zwyczajnie miłym jest odbierane w ten sposób, zgaduję że z własnego przykładu. A to że to pasta o tej osobie to nie zrozumiałem... mój błąd, nie zaglądam tu zbyt często