Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki,

dziś mała prywata i pozwolę sobie zawołać tych, którzy zawsze wołani są do wpisów.

Jak w 2018 roku przygotowałem kalendarz na następny rok z myślą że trochę sobie dorobię, ale ostatecznie zdecydowałem się cały zysk z kalendarzy przeznaczyć na cele charytatywne. Nr 1 to koń, na którym jeździła moja mama, ale zachorował, i miał iść do uśpienia - mama postanowiła jednak się nim zaopiekować. Jadźka wciąż trochę choruje i stale przyjmuje leki - chciałbym trochę wspomóc w ten sposób leczenie. Drugim miejscem, które chcę wspomóc, jest Fundacja Przystanek Schronisko - lata temu mieszkałem w Katowicach, tam też brałem koty.

Generalnie - cały zysk z kalendarzy idzie na zwierzaczki. Kalendarze można kupić tutaj:

Kalendarz podróżniczy A3

W formacie A3, poziomy, składa się z 13 kartek, okładka + 12 miesięcy. Mój projekt, moje zdjęcia, wydaje mi się, że wyszedł bardzo fajnie, zostało do kupienia jeszcze coś ponad 20 sztuk :) W załączniku jedna ze stron, na sklepie pokazane są wszystkie strony kalendarza. Mam je już na miejscu, wydrukowane, przyszły wczoraj wieczorem i zacząłem już pakować pierwsze paczki.

Specjalnie obniżyłem cenę do 28 zł, żeby całość z wysyłką wyszła 40 zł (paczkomat).

Jeśli ktoś poczuł się urażony, że go zawołałem - przepraszam, z list można się oczywiście wypisać bez problemu, wystarczy zaplusować odpowiedni komentarz.

Jeśli ktoś zdecyduje się na pomoc - dzięki!

PS. Jako, że i tak wszystko leci przez mój sklep, na zakup otrzymasz fakturę, ale dla siebie nie biorę ani złotówki z kalendarzy - daję słowo.

#zwtravel

Wołam tylko tych, którzy plusowali odpowiednie komentarze przy poprzednich wpisach (lub są zapisani na listę na Mirkolistach). Jeśli nie chcesz być więcej wołany/a - zaplusuj odpowiedni komentarz niżej. Jeśli chcesz dołączyć do wołania - również zaplusuj odpowiedni komentarz niżej :)
zbigniew-wu - Czołem Mireczki,

dziś mała prywata i pozwolę sobie zawołać tych, któ...

źródło: comment_1601984088Kh12bSQJ6dg9kpxmJDeU7t.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz