Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@danio_96: https://cdn-images.livecareer.pl/pages/europass_cv1.jpg?1565699841
Logo europass oczywiście da się wywalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Twoje wygląda dobrze na ekranie, ale wyplute przez czarno-bialy laser będzie kawałkiem kupy. Zwróć na to uwagę. I wg mnie lepsze od europassa.
@Felonious_Gru: Rzeczywiście, pewnie większość drukuje na czarno-biało, w poprzedniej pracy również sie o to czepiali :D
Dzięki za rady. To kolorowe będę dostarczał osobiście, a czarno białe pójdą drogą elektroniczną ;)
  • Odpowiedz
szablon europass jest świetny, jak ktoś nie wie co wpisać i gdzie wpisać. Ja z gotowego i tak 2/3 wywaliłem


@Felonious_Gru: Wreszcie znalazłem czas na zrobione CV wg. tego szablonu.
Jednak pierwsza wersja wersja miała aż 4 strony i co bym nie robił nie da rady wszystkiego zmieścić na jednej stronie.
Wywaliłem sporo rzeczy i nadal jest 2 :/
  • Odpowiedz
@danio_96: bardziej mi się podoba. Łatwiej byłoby porównywać gdyby były placeholdery zamiast zamazanych danych, ale jakośbardziej mi poidchodzi to wcześniejsze. Ale to pisałem jeszcze zanim się wziąłeś za europassa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Felonious_Gru: Zamazałem, aby nikt mnie nie wystalkował.
Trzeba uważać ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wywaliłem te 3 stanowiska i wstawiłem jako 1, nie wiem czy jest sens dodawać zdjęcie, ale to raczej plus u mnie :P
W porównaniu do tego poprzedniego nie ma zakładki hobby i informacji o znajomości języków obcych.
  • Odpowiedz