Wpis z mikrobloga

Jestem pracoholikiem, perfekcjonistą, biorę wszystko do siebie x3, jestem strasznie krytyczny do siebie i do innych w otoczeniu i mam pewnie osobowość anankastyczną. Jestem w stanie #!$%@?ć od poniedziałku do niedzieli i nie umiem odpoczywać. Jak odpoczywam, to mam wrażenie, że marnuję czas (zawsze jest przecież coś do zrobienia, co może przynieść profity). Co prawda osiągam coś więcej dzięki temu no ale tempo mnie wykańcza. Od dziecka byłem nieco #!$%@?ęty, nie łatwo nawiązywało mi się relacje z innymi. Obecnie dostaję powoli do łba, bo to strasznie męcząca kombinacja. W ciągu tygodnia ciągle jestem w biegu, siłownia, praca, hobby itd. nie mam czasu na jakieś spotkania ze znajomymi a właściwie mam, ale zawsze wybieram robotę i tak jak chomik w kołowrotku. Jak tu się kurła wyluzować?

#psychologia #zdrowie #psychiatria
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reiden: kwestia psychiki, fizycznie nie uzależnia, psychicznie może. Sam paliłem przez 4 lata ponad non stop bez ani dnia przerwy i z dnia na dzień przestałem o zupełnie nic mi nie było, teraz sobie palę okazyjnie, ale mam też ziomków, którzy bez bucha są nie do zniesienia bo tak ich nosi żeby zajarać.
  • Odpowiedz
@Reiden: jak najbardziej sie da. Ja zazwyczaj palielm okazajonalnie, tak ostatni tydzien mialem "ciekawy", ale raczej latwo rzucic. Pierwsze dni chce sie troche zajarac, ale pozniej juz idzie calkiem latwo. Imo to jakie korzyści przynosi dla rozluźnienia to serio warto raz na jakiś czas
  • Odpowiedz