Wpis z mikrobloga

@Czyjatoja: Jego znaczenie w Neapolu od zawsze było warte 0. Udowodniła to ulica, okradając go z zegarka pod domem. Nawet jak Maradone wyrzekła się ulica Neapolu, to mu takiego wstydu nie zrobili, a wtedy tam bywało gorzej na ulicach.
Ps. Sprawcy do dziś nieznani ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@sebSeb @lucek
Na pewno nie jest to info z pierwszej ręki ale Smokowski w Misji Futbol mówił że te 3,5 mln Milikowi,Fiorentina zaproponowała, a on chce 5 mln.
Z tego co kojarzę to swego czasu Tottenham i Juventus dawał mu te 5 mln, tylko gdzieś się to wszystko posypało.

I tak mi się wydaje że on poniżej 4,5 mln nie zejdzie.
@popeka: Nawet 3 razy go okradli, ale co to zmienia do mojego twierdzenia? Chyba, że uważasz Hamsika za legendę Napoli pokroju Careci, Maradony czy Altafaniego to beka z ciebie XD.
@zyxen: Argumentujesz, że Milik był zerem w Neapolu tym, że go okradli. Ja twierdzę, że Hamsik jest jednym w najbardziej zasłużonych piłkarzy w Neapolu w ciągu ostatnich powiedzmy 20 lat i również został okradziony. Zatem każdym zawodniku z Napoli z ostatnich 20 lat można powiedzieć, że jest uważany za zero
@popeka

Ja twierdzę, że Hamsik jest jednym w najbardziej zasłużonych piłkarzy w Neapolu w ciągu ostatnich powiedzmy 20 lat i również został okradziony. Zatem każdym zawodniku z Napoli z ostatnich 20 lat można powiedzieć, że jest uważany za zero


Ziomus, a mówi co coś nazwisko Cannavaro...? XD