Wpis z mikrobloga

#!$%@? idzie z tą grą dostać. Wróciłem po 3 latach przerwy i już żałuję. 3 mecze pod rząd mam ten sam dramat w którym AI próbuje zmusić mnie do straty bramki. Stoper dostaje piłkę w okolicy koła środkowego - czeka w #!$%@? czasu aż podbiegnie napastnik choć ma 100 opcji do zrobienia czegokolwiek. Napastnik mu ją zabiera i zmierza 1v1 do bramki. W lidze się nie udało? W meczu z rezerwami się nie udało? No problem. Masz tu drugą rundę Europejskich Pucharów i ten kondom znów daje sobie zabrać piłkę żeby tym razem stracić bramkę. Kopałem trochę od Okręgówki po szczebel centralny i nigdzie tego nie widziałem. Na Orliku też nie. Co to ma #!$%@? być?
#fm #footballmanager
  • 3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sebastian_II_Mordeczka:

Stoper dostaje piłkę w okolicy koła środkowego - czeka w #!$%@? czasu aż podbiegnie napastnik choć ma 100 opcji do zrobienia czegokolwiek.


Oj znam to byczq. To jest bardzo słabe, chociaż zwykle bramkarz i tak ratuje mi dupę w takich sytuacjach.
  • Odpowiedz
@Sebastian_II_Mordeczka: wiesz że to w głównej mierze Twoja wina? Powody dla których tak się może dziać:
- grasz grającym piłką obrońcą, a zawodnik ten nie ma wystarczających atrybutów do tej roli (słabe decyzję, podania albo przegląd)
- inni gracze nie stwarzają mu okazji do podań; są ustawieni zbyt szeroko, twój rozgrywający jest zbyt wysoko a domyślnie obrońca będzie szukał podania do niego lub/i odgrywającego

Co może pomóc:
- ustawienie dobrego DP
  • Odpowiedz
@Hypeman oj tak tak byczq, mialem podobna sytuacje i wystarczylo ze zmienilem szerokosc gry na węższą oraz linię ataku przesunalem nizej plus krotsze podanka i odrazu wygodniej im sie gralo i przyjemniej to wygladalo
  • Odpowiedz