Wpis z mikrobloga

@walt_gunner: raczej beka z ludzi co na nich głosowali.... no ale cóż minium kilka lat trzeba jeszcze będzie się przemęczyć,a nawet jak przyjdzie "nowe" to i tak nie prędko się to zmieni przez tą #!$%@?ą solidarność
  • Odpowiedz
@walt_gunner: #!$%@?, ja dzisiaj zapomniałem o tym, pojechałem w trasę rowerem bez żarcia myśląc, że jak zwykle w połowie drogi zrobię sobię lunch, a tu #!$%@?, kasjerki leżą krzyżem w kościele z rodziną i błagają o przebaczenie za grzechy przed rosołem i familiadą
  • Odpowiedz
@walt_gunner: A co jest złego w tym, że sklepy pozamykane w niedzielę? Kasjerki i sprzedawcy to podludzie, że muszą według Ciebie tyrać 7 dni w tygodniu? Może wypoczki zacznijcie sami tyrać po 7 dni w tygodniu w tych waszych korpo.
  • Odpowiedz
@Czachazdw: A czy ktokolwiek stał nad tymi ludźmi z batem i kazał pracować? Każdy ma taką pracę do jakiej ma kwalifikacje i chęci. Nikt Cię ani pań/panów pracujących w marketach do podjęcia takiej pracy nie zmuszał. Jest to bardzo prosta praca dla osób o ekstremalnie niskich kwalifikacjach, nie ma co oczekiwać wygody. IMO w takim handlu powinni pracować głównie studenci i imigranci.
  • Odpowiedz
@steemm : @GC-Team: Skoro twierdzicie, że ludzie w handlu powinni robić 7 dni w tygodniu to tak samo powinno być wszędzie. I to niezależnie od kwalifikacji i wykształcenia. IMO ludzie twierdzący, że sklepy powinny być otwarte w niedzielę nie potrafią ogarnąć swojego czasu, żeby zrobić zwykłe zakupy.
  • Odpowiedz
@Czachazdw: Odpowiadam po raz kolejny, praca w handlu wymaga minimalnych kwalifikacji, tak jak proste prace fizyczne. Nie twierdzę, że ludzie powinni pracować przez 7 dni a jednie, że sklep powinien być te 7 dni otwarty.

PS. to jest kwestia wygody a nie ogarnięcia czasu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czachazdw: Rozróżnij pracę zmianową w okresie 7 dni od tyrania 7 dni w tygodniu co jest niezgodne z kodeksem pracy.
Jak ci nie pasuje taką praca to jej nie wybierasz.
Czemu restauracje, puby, dostawcy lub pełno innych zawodów może być ciągle dostępne a już handel ma jakąś nobilitację?
Może pójdźmy dalej i szpitale, policję i straż pożarną też w niedzielę zamknijmy.
  • Odpowiedz