Wpis z mikrobloga

Gdzie największa szansa na kupno 3080 teraz? Przełożyli te 3070, więc już mi się nie chce na wyniki czekać.

Napisałem do x-komu to nie wiedzą absolutnie nic. Jak zapytałem ze no dobra, rozumiem że nie znają dokładnych dat, ale tak mniej więcej to tydzień czy dwa miesiące będę czekał - niewiadomo ( ͡º ͜ʖ͡º). Żart z klienta, nie zamawiam tam.

Gdzie indziej warto spróbować? Jest jakiś sklep który jest chociaż transparentny i wiadomo który w kolejce jesteś, kiedy dostaniesz itp - nie jak to wyżej wspomniane gówno?

Bardzo nie uśmiecha mi się w sumie kupowanie teraz, bo będę na firmę brał, ale co zrobić.
#nvidia #xkom #pcmasterrace
  • 12
  • Odpowiedz
@Przegrywek123: Największa szansa na kupno to allegro/olx jeśli chcesz sporo przepłacić ;) W przeciwnym wypadku pozostaje Ci polowanie na to co rzucą sklepy z elektroniką. W X-komie możesz sobie tylko złożyć preorder, który zrealizują w odległej przyszłości. W dalszym ciągu nie zrealizowali zamówień złożonych parę minut po premierze i nie są w stanie określić precyzyjnej daty realizacji.

@klepa: Mam nadzieję, że będziesz pamiętał o odprowadzeniu podatku po sprzedaży ( ͡
  • Odpowiedz
@Przegrywek123: Ja do xkomu zadzowniłem z innego numeru żeby dla beki zapytać ile bym musiał czekać gdybym teraz zamówił 3080. Chłop powiedział że około miesiąca. A ja nawet nie podałem konkretnego modelu 3080 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz