Wpis z mikrobloga

siema, przeprowadziłem się do #poznan i mam problem z #internet z #eastwest oprócz tego, że momentami prędkości spadają do bardzo niskich wartości to w dodatku ping nie pozwala praktycznie na jakkolwiek przyjemne granie w cokolwiek. niestety nie mam możliwości podłączenia się kablem do routera, więc kupiłem kartę sieciową (edimax ac600 - wiem, lepsza byłaby na PCI, lecz niczego takiego nie znalazłem na miejscu) jednak internet działa gorzej niż gdy udostępniam sobie wifi przez USB z telefonu. Co byście zrobili w tej sytuacji? Zależy mi na komfortowym korzystaniu z internetu. Szukać czegoś na własną rękę?
#pcmasterrace
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bin-bash: @Just_Doesnt_Know: z tego co widzę INEA nie posiada możliwości internetu mobilnego. Za pół roku się przeprowadzam, ale do tego czasu potrzebuje czegoś z czym będzie dało się normalnie funkcjonować. Macie może do polecenia internet mobilny, bez limitu (miesięcznie nawet 300-400GB zużywam). Wiadomo, że nie będzie to jakość światłowodu, ale w miarę stały ping i nie zrywanie się. Macie coś takiego do polecenia?
@Ruby302 ale za to INEA ma ofertę dla studenta, gdzie umowa trwa pół roku. Poza tym możesz przenieść usługę w nowe miejsce jeśli będziesz w zasięgu.
@Kushin: niestety nie jestem studentem :P
a z racji, że to tylko pół roku, nie chcę dopinać żadnego nowego okablowania. po prostu jakiś router czy inny modem bezprzewodowy, który podłącze do komputera, czy też sieci (bez dodatkowego okablowania zewnętrznego) i pozwoli mi on na w miarę komfortowe oraz stabilne korzystanie z internetu