Wpis z mikrobloga

@wk26t: Nie ma magicznego sposobu, mówię poważnie. Samodyscyplina i podzielenia zadania na małe fragmenty, które należy metodycznie wykonywać. Nawet jak się nie chce czegoś robić, to spróbuj się zmusić przez 10-15 minut, powinno pomóc, bo najtrudniej jest zacząć.
  • Odpowiedz
@wk26t: Wiesz, zależy co jest przyczyną braku motywacji. Jeżeli odczuwasz "niechęć" jak zaczynasz, mimo, że miałeś zamiar coś zacząć, być może to co chcesz zrobić wydaje Ci sie za duże, wtedy można np. podzielić zadanie na mniejsze części, żeby czuć satysfakcję z tego, że się poszło do przodu i jest coś skończone. Innym powodem może być też to, że czujesz wewnątrz, że to co masz zamiar robić nie ma tak
  • Odpowiedz
@wk26t: zrezygnowac z używek. Ja po imprezie mam takie #!$%@? i depresyjno melancholijne kace, ze walcze z sapomoczuciem tydzień. Dlatego rzadko chlam i dzięki temu mam dobre samopoczucie i chęć do życia i działania.
Poszukaj przyczyny w swoich nawykach.
Może wydać Ci się banalne i nieskuteczne, ale zadbaj o dietę, bo to ma ogromne znaczenie. Znajdź coś co sprawia Ci przyjemność, jakieś hobby. Dzięki temu endorfiny zaczną podnosić Cię na
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jablko_Van_Dama: ogólnie to ja nie mam kaca po ostrym nawet melanżu, a nauczyłem się kac moralny zamieniać w motywację i niedziele często były najbardziej intensywnymi dniami u mnie, o dietę dbam w takim stopniu aby sprawiało mi to przyjemność xd czasem wleci jakiś mak czy kfc, moim hobby była nauka języka niemieckiego i szlifowanie angielskiego, jednak do tego wlansie ostatnio musiałem się zmuszać coraz częściej a teraz wcale mi się
  • Odpowiedz
@wk26t: ile trwa przerwa obecnie?
Ja robie muzykę, uprawiam sport i czytam duzo.
Ostatnio poczułem, się tym zmęczony i zrobiłem sobie przerwę od wszystkiego na 3 tygodnie żeby zgłodnieć. Obecnie mam powera takiego, jak na początku.
Może się nie przejmuj i daj sobie chwilę odpoczynku.
  • Odpowiedz