Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem remake Mafii, nie oglądałem żadnych recenzji, żeby siąść z czystą głową.

No generalnie nieco bieda dla mnie.
Fajnie, że historia jest poprowadzona odrobinę inaczej, to do końca miało się nutkę niepewności co do przebiegu.

Ale dlaczego Tommy wygląda jak Ross z przyjaciół? XD
Dlaczego Pauli wygląda jak biały upośledzony murzyn ?
Dlaczego Sam wygląda jak Kosiniak Kamysz?
No wyglad postaci w ogóle mi nie pasował.

Dlaczego nie ma mapy w starym stylu? W ogóle nie poznałem miasta, fabuła poszła i to wszystko.
Dlaczego tankowania miały animację, a nie mają?
Dlaczego początki misji miały śliczne grafiki, a teraz pusty tekst?
Dlaczego nie ma muzyki z jedynki?
Dlaczego wątki Lucasa i Ralpha właściwie nie istnieją?A ten z tym gościem od koktajli itp koło Oakwood wcale nie istnieje
i mógłbym tak jeszcze drugie tyle

Dlaczego tak #!$%@? długo się wczytuje po każdej śmierci? xD

Szczerze? Wolę wrzucić mod hd do starej Mafii i przejść 7 raz xD

#mafia #gry
  • 25
@Papasanbaba: a no to ja na konsoli.

Dlaczego dziurawienie baku nie spuszcza paliwa? i zrezygnowali z licznika kilometrów. I nie można dać na luż na ręcznej skrzyni.
I nie można zostawić zapalonego auta bez kierowcy. No wszystkie smaczki wyrzucili ( ͡° ʖ̯ ͡°)

i nie można usiąść na miejscach pasażerów xD
Dlaczego #!$%@? okroili misje szczęściarz


@Jrv20: właśnie, #!$%@? wiedziałem że mi czegoś brakuje. I tej akcji z pociągiem w samochód, i tej jak papierosem w benzynę otwierał brame,.
Szkoda ryja szczempić.
Serio bym wolał żeby zrobili port starej i dali lepsze tekstury

no nic. wczoraj kupiona za 120, dzisiaj trzeba wystawiac za 120 xD
@hpiotrekh: Jeszcze jedna rzecz jest głupia.
Tommy ma włoski akcent, problem jest taki, że akcent nie przechodzi przez DNA lub pochodzenie. Sposób jakim mówimy nabywamy w dzieciństwie. A mowa Toma sugeruje, że jest albo imigrantem, albo, że w domu mówiło się po włosku. Co jest bzdurą bo Tom nie potrafił dogadać się z Salvatore. Duży błąd twórców.
@Jrv20: tego aż tak bardzo nie zauważyłem.

Obejrzałem recencję arhn i jak powiedział że to na silniku trójki to już wiem gdzie takie sterowanie autami widziałem. Zupełnie nie jak w jedynce.
Mocy po kilka koni a palą gume i jeżdżą bokiem xD
@hpiotrekh:

Ale dlaczego Tommy wygląda jak Ross z przyjaciół? XD

Dlaczego Pauli wygląda jak biały upośledzony murzyn ?
Dlaczego Sam wygląda jak Kosiniak Kamysz?

Bo aktorzy głosowi wcielający się w te postacie urodzili się z takimi ryjami.

Dlaczego nie ma mapy w starym stylu?


To i cały akapit: Bo gra była robiona na gównobudżecie. Myślisz, że T2 da duże pieniądze na remake jakiejś czeskiej gry na kiju? XD

Dlaczego nie ma
@AnarchoKapitolizm:

Bo aktorzy głosowi wcielający się w te postacie urodzili się z takimi ryjami.


a co mnie obchodzi jak wyglądają aktorzy dający głosy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To i cały akapit: Bo gra była robiona na gównobudżecie. Myślisz, że T2 da duże pieniądze na remake jakiejś czeskiej gry na kiju? XD


ZOstawić to co było w oryginale to budżetu nie ma, ale #!$%@?ć jakichś znajdziek z dupy
@hpiotrekh kurczę, ja mam mieszane uczucia - owszem, bardzo dobra gra, bawiłem się znakomicie, dodatki do fabuły bardzo spoko, ale zabrakło mi czegoś w Omercie, w Szczęściarzu, misja z kradzieżą cygar to nieporozumienie. Nie brak mi smaczków ze starej wersji, ale też mam takie same uczucie że skończyłem grę i pamiętam rozkład miasta tyle co ze starej Mafii, bo w nowej nie miałem jak go poznać. No i muzyka też na minus
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarianKolasa: mam identyczne odczucia. Nie wiem, może za łebka szybciej lapalem ale znałem miasto na pamięć. Może było bardziej puste i łatwiej było odróżnić dzielnice, nie wiem.

Btw próbowaliście uratować skoczka?
Ja mu raz przywaliłem, że spadł z barierki na most a nie do wody ale i tak policja mnie ścigała