Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Seraphiel: to takie do których wkłada się jedzenie to najpopuraniejsze są kongi classic na taką chmurkę to minimum rozmiar L.
Jeśli szarpie i bawi się czym kolwiek to super się potrafią sprawdzać (i są mega budżetowe!) takie wkłady do mopów jak poniżej. Kosztują gdzieś z 5 zł za sztukę.
A jak kasy wam nie szkoda to toys4dogs.pl ma dużą ofertę i co większość rzeczy spoko jakości. Tylko trzeba pamiętać że większość
mikaliq - @Seraphiel: to takie do których wkłada się jedzenie to najpopuraniejsze są ...

źródło: comment_1601744829C1Y2G3tSB8pP3kiJbniVpF.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Seraphiel: myślę że przy odpowiednich szczękach i wytrwałości w destrukcji nie ma tak wytrzymałych zabawek :D
Czytałam parę recenzji i były różne, ale różne też są psy więc nic dziwnego :) Część miała zero zainteresowania, część miała zainteresowanie na jeden dzień, a inne dość często się na tym zajmowały. Myślę że mój pies należałyby do tej pierwszej grupy, bo kiedyś kupiłam poroże jelenia i wzięła do pyska zaniosła na posłanie i
@Seraphiel: Mój, mimo, że strasznie pokojowy pies i średniak, to ma szczęki, które zamemłałyby szarpaka z adamantium. Testowaliśmy wszystko. Najlepsze zabawki to (kolejność losowa) ChuckIt!, Kong oraz Comfy. Rzecz w tym, że psu je trzeba wydawać, zabierać i podmieniać bo się znudzi i zamiast bawić to albo będzie ignorował albo rozpracuje i po znalezieniu słabego punktu - zeżre.