Wpis z mikrobloga

brudaska z opuchnieta morda zrobila lajwa na 3 minuty podczas ktorego zbluzgala jakas laske i zakonczyla lajta. analczyk znow jest tak zyciowo zajety i ogarniety, ze zamierza zrobic streama w sobote na ktorym bedzie dalej pieprzyl o tym, ze on z marlenka nie ma zadnego kontaktu, bo najwyrazniej wyczul w tej dramie content na ktory moze cokolwiek powiedziec. w sumie o czym ten pustak innym mialby mowic, jak nie o marlence prawie rok po ich rozstaniu?

zenujace jest jedno i drugie, obecnie bardziej sie obrywa marlence, bo zwyczajnie wiecej wystepuje.

#soldierhelmet
#patostreamy
#rafatus
  • 8
Marlenka jest tępa, ale nie pisalaby z gosciem ktory napisal jej „siema jestem Rafal, trust me” xD na bank wczesniej gadali przez kamerke czy cos, Rafatus z nią pisal, ma to konto przejete (glazkamarlenka) i wstawia tam gownoscreeny po to zeby krecic dymy” a nastepnie odpalac live i sie do tego odnosic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@#!$%@?: moze tak byc. Z nimi wszystko mozliwe i jestem sklonny we wszystko uwierzyc, ale nie w to, ze ktores z nich mowi prawde. Obydwoje sa patologicznie zaklamanymi oszustami, dlatego ogladanie analczyka nie ma sensu do poki nie robi z siebie zwyrodnialca po alko i narko.

Zeby nie afera marlenkowa to ten pustak nie mialby o czym gadac, planowal juz przeciez gry na twitchu dla 50ciu dzieciakow.
@#!$%@?: nie byłbym taki pewien. Miałeś w tym tygodniu streama, w którym #!$%@? idiotka nie potrafiła dodać 17 + 9 + 6, tylko musiała prosić o pomoc kelnerki. Wydaje mi się, że "cześć tu Rafał" wystarczy...
No #!$%@?, brudaska ma hasło marlena123...
@liczbaa: fakt, poza praca, dziewczyna, znajomymi, rodzina, silownia, podrozami, sportem, realizacja swoich zyciowych marzen i stawianiu sobie nowych celi "niczym innym nie zyje" :D

To, ze wykop jest jedynym miejscem na ktorym mozna komentowac nowe zjawisko socjologiczne w naszym kraju jakim sa patostreamy pewnie ci do glowy juz nie przyszlo. Na dobra sprawe nie poswiecam nawet na te forum wiecej czasu niz 30 minut dziennie, ale jesli uwazasz, ze tym zyje
@decadence: dla mnie Ty również jesteś takim zjawiskiem :) jesteś totalnie na bieżąco z życia obszczanego menela. Super, że masz jeszcze inne zainteresowania. Recenzje i oglądanie streamów wszawicy to też jakaś dodatkowa rozrywka, ale nie zajmuje 30minut dziennie.
@liczbaa: ale ja nie ogladam ich streamow, jak przypadkiem trafie to klikne sprawdzic czy analczyk juz nie spi zaszczany - jesl nie, to wylacze. w ciagu ostatniego roku obejrzalem go moze LACZNIE przez 30 minut. nie wiem skad ci do glowy przychodzi, ze poswiecam na to wiecej czasu. ogladalem obszczanca w 2018 i 2019 i to glownie shoty.

+ chlopie, ja obejrzalem 1 strim wszawicy ktory trwal 3 minuty, lacznie ogladalem