Wpis z mikrobloga

-No jasne że nie musisz być męski, dominujący i stanowczy, to nic złego. Co Wojtek? Chciałbyś być ze mną w związku? Przecież jesteś dla mnie najlepszym przyjacielem, a teraz muszę już iść, Seba dzisiaj wychodzi z więzienia i chcę mu zrobić super kolację

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #przegryw #p0lka #takaprawda
z.....s - -No jasne że nie musisz być męski, dominujący i stanowczy, to nic złego. Co...

źródło: comment_1601674884QWhydKFYRqtjh5u2bMnTcl.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jednorenki_Bandyta: Tak dobrze zrobione ze nie znalazłem tego obrazu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( bo od dołu zaczynam)
@SwidraVytra: Nie popieram ale plusa dałem dam za dojazd

A od siebie dodam to co wiecie
Przecież mężczyźni i chłopcy sami nie chcą takimi być a na tablicy popisała się jakaś lambadziara ( ͡° ͜ʖ ͡°) to gdzie logika skoro kobiety piszą
  • Odpowiedz
zakłamane p0lki. Tfu.


@Zabomen_2: Znaczy to nie p0lki sieją taką propagande. Polki są akurat względnie szczere, bo do Polski nie doszło jeszcze lewactwo w takim stopniu jak na zachodzie. Tylko lewica głosi takie wysrywy, że mężczyznom do szczęścia potrzeba tego, żeby mogli być pedałami, ale nikt normalny w to nie wierzy. Jeśli lewactwo będzie kulturowo panowało, to kobiety oczywiście będą powtarzać te bzdury, jak mówi im instynkt.
  • Odpowiedz