Wpis z mikrobloga

@Kempes: no, i w jaki dokładnie sposób? Jak na razie starasz się tylko koniecznie coś mi dopowiedzieć i słabo ci idzie. Wymyślasz tylko inwektywy bez pokrycia. Może lepiej wróć do spamu bezbekami z sekcji gimbastycznej.
@Kempes: I to już? To jest twoja odpowiedź? Oj, na twój intelekt to chyba nawet tag anime to zbyt poważne wyzwanie. Przeszukaj jeszcze trochę historię moich postów, może gdzieś zrobiłem literówkę którą będziesz mi mógł wytknąć. Ej, a tag spacex który też obserwuję jest spoko czy już nie? Chciałbym żeby wielki Kempes, arbiter elegantiarum, wypowiedział się który tag jest godny a który nie.
@n0002: Kalizm u ciebie jest mocno zakorzeniony... #!$%@?łeś się do mojego jednego wpisu i już, to wszystko na co ciebie stać? Jak zastosowałem ten sam wybiórczy sposób do ciebie, to nagle dziecko się obraziło, no bo jakże tak można. Na tym zakończę tą pusta dyskusję, bo kalizm to jedna z najgorszych cech charakteru, jaką może posiadać człowiek.
Zablokowałem ciebie i teraz żyj z tym, nie z każdym muszę mieć ochotę wymieniać
@Kempes: Dyskusja była pusta bo z twojej strony brak było jakichkolwiek argumentów co było nie tak z moim wpisem który zalinkowałeś. Nie wiem gdzie tu widzisz kalizm, ja po prostu wyśmiałem twój bezbecki obrazek co wybitnie uraziło twoją dumę pomimo że kreujesz się na super śmieszka. Rozumiem dlaczego postanowiłeś zrejterować, nerwy tak ci puściły że musiałeś aż dać upust pisząc że się #!$%@?łem. Dziecko się obraziło i zabrało swoje zabawki z