Wpis z mikrobloga

Szukam słuchawek bt, powiedzmy do 200 zł, jeżeli będzie duża różnica to niech będzie do 300zl. Zależy mi na dobrym mikrofonie, głównie będę używał do rozmów telefonicznych tak z 70%, reszta to słuchanie muzyki, gry. Zależy mi, aby dobrze się sprawdzały podczas jazdy tirem (dosyć głośno w kabinie). Obecnie mam jedną słuchawkę, ale dziwnie dziala, zauważyłem że jak rozmówca rozmawia na glosniku u siebie, to bardzo słabo słyszę, tak jakby mój telefon wykrywał i puszczał dźwięk na dwie słuchawki. Mój telefon: iphone SE 2. Może ktoś wie o co może chodzić?
#bluetooth #technologia #telefony #sluchawki #audio
  • 7
@selekcjoner541: Wiem, że OPowi chodzi o inne słuchawki, ale ja też byłam z 500BT zadowolona, a potem nieco po ponad roku normalnego użytkowania, lewa słuchawka przestała działać, oddałam powołując się na rękojmię, więc zobaczymy, no ale niemiłe zaskoczenie, tak czy siak. ¯\_(ツ)_/¯
@Satix: Niespecjalnie, czasem po kilku dobrych godzinach trochę bolą, jak noszę okulary, bo dociskają zauszniki do głowy. Najlepiej się przejść do sklepu i przymierzyć, nawet jeśli kupujesz przez internet.