Wpis z mikrobloga

@LAKEVIEWHOTEL: Kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności od sprawcy albo nad małoletnim lub osobą nieporadną ze względu na jej stan psychiczny lub fizyczny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 2. Jeżeli czyn określony w § 1 połączony jest ze stosowaniem szczególnego okrucieństwa, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
@LAKEVIEWHOTEL: Goha pod wpływem szantażu/zastraszania przez swojego syna złoży znowu ( bo to nie pierwszy raz) fałszywe zeznania, że to wcale nie prawda i sprawa zostanie umorzona. Shoty nic nie dadzą.

Ty pokażesz szoty, a daniel powie standardowo:

Wy nic nie wiecie ludzie, co nie mamo? Nic nie wiedzą, to wszystko było dla jaj ludzie!
@LAKEVIEWHOTEL: Sęk w tym, że on już został uwalony. Odsiedział swoje + odrobki. Mnie zastanawia to, że miał porzucić kwestie wykorzystywania matki i pójść do pracy, a tego nie zrobił. Nadal wykorzystuje matke do celów zarobkowych i atakuje ją psychicznie, żeby nagrywała z nim tiktoki. Załozył dla niej tego tiktoka, ale ogarnięci wiedza, że goha to zwykły słup (goha_3zł), a to daniel wszystkim kieruje.

Najbardziej mnie wku*wia, że wykorzystuje ją do
@LAKEVIEWHOTEL:

Wszelkie streamy z udziałem alkoholu, przemocy i wulgaryzmów są dla pana wykluczone.


Nie wiem, czy zakrywanie alkoholu cos daje, jak można to łatwo zweryfikować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prokuratura Rejonowa Toruń Wschód oskarżyła go o to, że publicznie - w trakcie streamowania - namawiał swoją matkę Małgorzatę i jej konkubenta "Jacę" do składania fałszywych zeznań na komisariacie policji.


On jest do wszystkiego zdolny, byle by wykorzystać
Pobierz Mr3nKi - @LAKEVIEWHOTEL:
Wszelkie streamy z udziałem alkoholu, przemocy i wulgaryzmów...
źródło: comment_1601640748XdX4KC6wbgtMa4wtxM6qsF.gif