Wpis z mikrobloga

@Henryk052: Barbara-Henryk nie wiem już sama jaka to płeć. Witam Cię, dobrze się składa bo ja też uczę się fińskiego. Poziom mega podstawowy,ale jestem pilna (jak mam czas) i szybko się uczę (jeśli mi na czymś zależy). Dzięki, że się odezwałeś/łaś. Możemy kontynuować jeśli chcesz ;) PS. Mina olen Graża
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Henryk052: Finlandią na poważnie interesuję się od 3 lat. Na przełomie lipca sierpnia byłam w Finlandii. Od pół roku bawię się z tym językiem, a na poważnie zaczęłam naukę od sierpnia. Mam w tej chwili kilka ważnych spraw długoterminowych i nie zawsze mogę poświęcić nauce tyle czasu ile bym chciała. Z Finlandią wiąże mnie pasja do pewnego zespołu. Od tego się zaczęło. Im głębiej poznaję to państwo, kulturę tym bardziej
  • Odpowiedz
@Henryk052: dzięki za materiały. Wiesz, na sam początek postawiłam na podstawy jakiekolwiek. Na szczęście Finowie potrafią rozmawiać jeszcze w j. ang. Najważniejsze żeby się nie zniechęcać. Walczyć do końca :D w międzyczasie czytam książki fińskich autorów ,książki dla dorosłych jak i np. fińskie baśnie dla dzieci. Zabawne są niektóre. Mam ochotę poznawać w każdym kierunku ten kraj i kulturę. Stopniowo tym przesiąkam aż mam nadzieję że pewnego dnia podejmę najbardziej
  • Odpowiedz