Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@graf_zero: nie ważne. Każde takie śmiecenie to #!$%@? w najczystszej postaci i jeśli tam chleją to niech posprzątają miejscówkę w ramach ogarniania po sobie. Troche dobrych nawyków nie zaszkodzi
  • Odpowiedz
@Chlejus: #!$%@? mnie jak widzę takie miejscówki. Jak ja #!$%@? gardzę plebsem, który nie umie zabrać ze sobą opróżnionych małpek / puszek / innych opakowań. Nawet zwierzęta nie srają w miejscu wypoczynku.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pociongowy to maja sprzątać puszki i gówna po żulach z całego roku bo też tam robią flaszke? To jak siadasz na ławkę w parku też sprzątasz wszystko wokół? Z takim nastawieniem bym całe miasto gdzie chodziłem do liceum wysprzątal xD
  • Odpowiedz
@Titufe: no własnie jakby kazdy miał takie podejście, ze jak idzie w jakieś miejsce i przy okazji zebrał dodatkowo nadprogramowe śmieci do worka to byśmy szybciej oczyścili te zaśmiecone miejsca. A jaka pozniej satysfakcja, ze jest czysto. Polecam ten stan, bo ja tak robie jak gdzieś ide do lasu
  • Odpowiedz
  • 0
@narrator_zycia jasne spoko mogę wziąć jedna czy dwie puszki więcej ale nie będę organizował wielkiego sprzątania za kazdym razem jak jestem w zaśmieconym miejscu a tego tu się domagali użytkownicy.
  • Odpowiedz