Wpis z mikrobloga

Chyba dotarło do mnie dzisiaj, że naprawdę #!$%@?.

#!$%@? I NIE BĘDZIE.

Może będą inne audycje, w innych stacjach, z Redaktorami, może będzie parę nowych perełek, ale już nie będzie jednej takiej Stacji. Stacji z nimi wszystkimi. Którą włączę i mam. I jest.

Może się władza zmieni, część ekipy wróci, ale nie wrócą wszyscy, nie wróci większość.

Było. Nie ma. Już nie będzie.

KONIEC.

#trojka
archive - Chyba dotarło do mnie dzisiaj, że naprawdę #!$%@?.

#!$%@? I NIE BĘDZIE.
...
  • 12
@archive: Za duzo osob odeszlo, za bardzo przegieli(wyrzucenie Kuby, ktory dopiero zaczal ratowac) zeby Trojka zostala. Wielka szkoda, bo nie ma alternatywy, ktora by sie wszystkim bylym sluchaczom podobala.
Na pewno Nowy Swiat duzo zyskal sluchaczy no i pieniedzy dzieki temu co zrobili w Trojce.

Mnie osobiscie najbardziej boli forma w jakiej to sie stalo. Agresywnie bez szacunku do wielkich nazwisk, bez szacunku do sluchaczy i bez przejmowania sie tym, jakie
@archive: po zwolnieniu Strzyczkowskiego już wszystko poleciało i to co tam się na antenie dzieje to jakaś porażka. Nie ma nic ciekawego. Nic. Zamiast ciekawych audycji dostaję kabarety przez pół dnia. Nosz #!$%@?. Nawet pójście w bardziej przystępną i komercyjną formę im nie poszlo.
@archive: Ten "jakiś" to człowiek, którego Kuba chciał zrobić swoim zastępcą, na co nie wyraziła zgody pani Rekin, bo Majewski był wtedy brzydkim "znanym lobbystą i piarowcem" oraz znajomym Kuby. Teraz jak Kuby nie ma, Majewski jest już cacy i dostał fuchę szefa publicystyki "kulturalnej".