Wpis z mikrobloga

#konsole #sony #xbox

XD super eksluzywy sony (dodatek do gry na kilkanaście godzin i remaster starej gry) działają w 1440p. M$ wygrało tę generację już teraz. Ludzie we wpisie z gorących bronili, że ps5 poszło do influencerów, a xbox do mediów branżowych, bo i tak się ludzie tym nie interesują. No właśnie interesują. Internet jest teraz zasrany jarankiem się możliwościami series x. Hej nie muszę nawet się bardzo męczyć. Gry z xbone (te bez limitu klatek) będą chodzić w 60 fps w 4k, bez żadnych dodatkowych usprawnień od producentów. Od premiery będę mógł grać całymi dniami i się nie nudzić. A Wy tam w sony co tam? Znowu filmogry za które pewnie dodatkowo musicie dopłacić, żeby pograć?
  • 15
  • Odpowiedz
  • 3
@Snaki rozumiem że mówisz o wstecznej? póki co mimo faktu że ludzie już mają ps5 u siebie to nie zobaczyliśmy ani jednego testu takiej gry, podczas gdy takie df pokazało tych tytułów kilka że faktycznie działają w 4k60.
Jestem tego bardzo ciekaw, bo do tej pory Sony ani razu nie robiło wstecznej kompatybilności, podczas gdy ms robi to od x360, tym samym ma wiecej doświadczenia. Same cyferki i tflopy mogą byc niewystarczające.
  • Odpowiedz
  • 0
@Snaki no jeżeli mówimy o grach z PS4 to narazie była tylko informacja o trybie symulowania zegarów PS4, czyli działanie 1:1. Jeżeli ogłoszą jakiś tryb boost to wtedy można gdybać. No i gry muszą mieć odblokowaną liczbę klatek, co nawet na Xboxie jest narazie problemem. Choć może będzie jakiś sposób odblokowania FPS w większej ilości starszych pozycji.
  • Odpowiedz
@MKULTRA: @Xino: @Zevs: ale się polało XD myślałem że mówił o nowych grach (tak, zapomniałem że xbox nie ma żadnych ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Poza tym "Od premiery będę mógł grać całymi dniami i się nie nudzić" - stwierdziłeś że będą na PS gry z 4 chodzić gorzej i co śmieszniejsze przez to miałbyś się nudzić? XD
  • Odpowiedz
@Snaki: no na PS5 będzie za to świeży kontent w postaci dodatku do gry na kilkanaście godzin, gdzie sam dodatek będzie kosztował ponad 350, a wersja z podstawką ze 430. Oczywiście, że będą dostępne gry multiplatformowe, UBI wysra kilka ciekawych pozycji i gitarka. Wszystkie gry od MS (20 kilka studiów) będzie w gamepassie, który na kodach g2n będzie mnie przez rok kosztował mniej niż spider man z dodatkiem.
  • Odpowiedz
@MKULTRA: W Xbox passie nie ma żadnych gier, mam xbox one od 5 lat i wrzucają tam same stare gówna, już od dawna myślę tylko, zeby zmienić ten szajs na PS patrząc na PS collection plus. Litości....
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bonus: słaby bait. Widać, że nie masz xboxa skoro twierdzisz, że masz Xbox passa xD poza tym na premierę ostatnio było np Ori czy Gears 5.
  • Odpowiedz