Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wygryw_z_wyboru: ale ja Ci nie mówię byś go nie kupował, powiem więcej, sam dostrzegam jak bardzo są mi niepotrzebne te wszystkie zegarki od kiedy mam smartwatch...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wygryw_z_wyboru: ja osobiście brałbym 36. Tym bardziej ten model. To jest zegarek na codzień, ma być wygodny. Mniejszy rozmiar nosi się łatwiej do koszuli a jak dasz mu bransoletę to i będzie dobrze widoczny. Przymierz trochę vintydżowych zegarków. Omegi, zenithy miały kiedyś 33 mm i nadal potrafią dobrze wyglądać, nawet na moim 19 cm nadgarstku
@Wygryw_z_wyboru: Moim zdaniem oba pasują, ale 41 jest najzwyczajniej w świecie duży i atencyjny, dlatego ja bym w tym kierunku nie szedł. Zdecydowanie z tych dwóch brałbym 36mm + bransoleta, bo to klasyczny look i dużo bardziej wszechstronna opcja. Nie wiem jaki budżet masz, ale może warto dozbierać do BB58? Proporcje będą idealne dla Ciebie.
sam dostrzegam jak bardzo są mi niepotrzebne te wszystkie zegarki od kiedy mam smartwatch..


@fi9o: Tracimy go doktorze, tracimy go!

No nie mów, że zaczniesz nosić tylko smartzegarek oO co za upadek ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miiihau: myślałem że z powodu minimalizmu będzie nudny i łatwo będzie ginąć w tłumie. Na żywo to inna bajka, nie da się go pomylić z jakimś Seiko czy Citizenem, zegarek się wyróżnia i stawia jasny komunikat.

@Shegis: ja to wszystko wiem że kiedyś faceci nosili 33mm sikory i było to męskie. Gdybym szukał skromnego zegarka do koszuli to na pewno nie byłby to ten Tudor. Ja szukam czegoś co po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CptSpaulding: e tam, odkup coś ode mnie, pomożesz mi ;) mini turtle I bulova Accutron na pierwszy strzał. Ale znajdzie się coś jeszcze ;)

@Wygryw_z_wyboru: no to tu już nie pomogę. Ale czekam na kontrole z wynikiem twoich zegsrkowych dylematów. Po cichu trzymam kciuki za mniejszy
@Wygryw_z_wyboru

stawia jasny komunikat.


"szukam czegoś co po prostu będzie się rzucać w oczy"

Śledzę Twoje zakupowe rozterki od dawna i mam wrażenie, że chcesz kupić zegarek bardziej dla innych, niż dla siebie. Z jednej strony masz wątpliwości czy 41mm to nie będzie zbyt dużo, nie do końca jesteś zadowolony z tego jak wygląda na nadgarstku, ale mniejszej wersji nie kupisz, bo nie będzie tak zwracać uwagi. Tak samo z wyborem marki,
@Wygryw_z_wyboru: ale Rolex DJ przecież też ma klasyczny rozmiar. Chyba że Ty mówisz o tych nowych beznadziejnych kopertach w dużych rozmiarach(?), które nic nie mają wspólnego historycznie z DJ. To Aqua Terrę weź jak nie chcesz typowego nurka, a mały Tudor to niby słaba atencja.

nie da się go pomylić z jakimś Seiko czy Citizenem, zegarek się wyróżnia i stawia jasny komunikat.


Słowa prawdziwego entuzjasty () Chcesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CptSpaulding: to że ma się rzucać w oczy nie znaczy że ma być za duży. Nie chce żeby to koniecznie wyglądało. Na wstępie powiem że mam bon do kruka na 2k więc do Longina musiałbym dołożyć 3400 (są po 5390) a do Tudora 8k (ktoś pisał że zeszli mu z ceny do 10k).

Maurice to 5800zl z chrono.

No rzeczywiście się miotam, w Longines mi czegoś brakuje, Maurice wychodzi trochę taniej
@Wygryw_z_wyboru: Życzę dokonania słusznego wg Ciebie wyboru i późniejszego zadowolenia. Szczerze. Kup i ciesz się latami, tylko nie przejmuj się tak tym co będą myśleć inni na temat twojego zegarka. Jeśli ktoś ocenia innych przez pryzmat tego jaki zegarek noszą, to jest ograniczony frajer pompa. Tyle, powodzenia.