Wpis z mikrobloga

@wielad Jestem Sławek, mam wiele pasji. Szczególnie interesuje się piłką nożną i motocyklami. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze. Czemu nie mogę znaleźć dziewczyny która będzie podzielała moje zainteresowania, a na tinderku same pustaki??!!!1oneone
  • Odpowiedz
@maciekicu: nie czują się dobrze w swoich fałdach tłuszczu tylko są uzależnieni od jedzenia, mają problem z kompulsywnym obzeraniem się, zajadaniem stresu i złymi nawykami.

Kazdy ma prawo robić ze swoim ciałem na co ma ochotę, ale osoby uzależnione są pozbawione wolnej woli. Niezależnie czy ktoś jest alkoholikiem, narkomanem, hazardzista czy zjada codziennie dwa kilo białego cukru powinno mu sie pomóc bo sam nie jest w stanie zgłosić sie po pomoc.
  • Odpowiedz
@dr3vil: @moltag123: tyle pytań i brak odpowiedzi. Też jestem #!$%@? ciekaw na co mu tyle keczupu. Obstawiam że je byle gówno i zalewa keczupem bo jest tam od #!$%@? cukru i glutaminianusodu.
  • Odpowiedz
@wielad: Mam tydzień stażu i już kilka panien udało się wyciągnąć gdzieś na miasto. A jestem średni w te klocki. Nie wiem co trzeba robić żeby nic nie siadło.
  • Odpowiedz