Wpis z mikrobloga

Przykre to wszystko. Tak jak Pan @hyperrr powiedział - czekam w sumie już tylko na zmianę miejsca zamieszkania Konona, żeby mnie ta cezura uwolniła od kompulsywnego odwiedzania tagu kilka razy dziennie. Istotne info się tu pojawia najwyżej raz w tygodniu, reszta to bicie piany i czcze domysły. Trochę się dałem rozpuścić wartką akcją czasów redaktorskich, ale chyba głównym problemem jest zatracenie autentyzmu. Nie dość na tym - jest to utrata autentyzmu na rzecz wyjątkowo słabych prób reżyserowania spektaklu.

I nic się z tym nie da zrobić, bo Bestia jest morderczo skutecznym niszczycielem tego uniwersum, jakby go w laboratorium wyprodukowali specjalnie w tym celu. Jest potwornie zapamiętały w swoich działaniach obiektywnie obniżających jakość życia bohaterów Szkolnej i jakość rozrywki płynącej z uniwersum. Jest też perwersyjnie zaborczy i - nade wszystko - nieszczególnie bystry. W efekcie na zmianę albo zabija ciekawy (bo autentyczny) kontent, albo generuje kontent bardzo miałki (patrz ostatnie lajty majora). Nawet nienawidzi się go niefajnie, bo nie jest charyzmatyczny i kontrowersyjny, tylko śliski i byle jaki.

Ale już niedługo wszystko się skończy. Zostanie kolekcja kultowych nagrań, do których się uśmiechniemy raz na parę lat. Reszta odejdzie w zapomnienie i będzie spokój. Czego sobie i Państwu, na dzień dzisiejszy oraz wszystkie nadchodzące, serdecznie życzę.

#kononowicz #patostreamy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@hyperrr: ja jestem z Białego ale nie potrzebne mi użeranie się z policją albo bycie podglądanym przez kamery jakiegoś bielskiego popaprańca, tu raczej leży odpowiedź
  • Odpowiedz