Wpis z mikrobloga

Chyba znów polubiłem #komiksy :)
Tylko, że nie jestem pewien jak się za to zabrać, bo nie przepadam za komiksami o superbohaterach, a tych chyba wciąż jest większość?

Na teraz mam za sobą Niezwyciężonego i Pana Żarówkę, oba mi się bardzo podobały :)
Nie czytałem komiksu, ale oglądałem Ghost in the shell i chyba też lubię trochę te mangi.

I piszę to wszystko oczywiście nie, żeby sobie zrobić mikrobloga o komiksach, tylko żeby dostać jakieś luźne rekomendacje, co powinienem teraz zakupić do poczytania? Na pewno ktoś podpowie, bo jak odpaliłem allegro na dziale komiksy, to trochę zawrót głowy :D

#kiciochpyta #komiks
  • 14
@szumek: tzn. komiks to jest ten rodzaj kultury, który chcę konsumować w ramach chwilowej przerwy od komputera :P

i właśnie sobie kupiłem 3 części Ghost in the shell, więc tego nie musicie polecać, pewnie jak zwykle komiks będzie lepszy niż film :P
@Kapsula: Zależy, co lubisz :D
Ostatnio wrzuciłam parę swoich polecajek pod tym postem: https://www.wykop.pl/wpis/52015299/komiks-komiksy-chcialbym-zaczac-przygode-z-nimi-na/#comment-184419209. Może coś Ci przypadnie do gustu z tej tematyki.
A jak lubisz przepięknie narysowane kryminały, to sprawdź sobie "Czarne Nenufary" - moje ostatnie odkrycie, które mnie zachwyciło. A jak westerny, to polecam "Undertaker".
@Kapsula: Luz <3 Ja zaczęłam interesować się komiksami na koniec 2016 i od tamtej pory sukcesywnie zapełniam półki. Jak ktoś rzuca tematykę, która go interesuje, to zawsze chętnie coś polecę (jak znam).
BTW Akira manga i anime, to jakby dwie różne Akiry. Mangę polecam, bo jest tak pięknie narysowana! Czytanie jednego tomu rozkładam na kilka dni, bo analizuję każdy kadr <3
@dajmi: dzięki! ja tak naprawdę zawiesiłem moją przygodę z komiksami gdzieś na etapie Kaczorów Donaldów, co było jakieś 30 lat temu :P także klasyka jak najbardziej zasadna dla takiego żółtodzioba, dopisane!
bardzo Wam wszystkim dziękuję! w Wykopie zawsze siła :D
ponotowałem tytuły, będę teraz systematycznie uzupełniać biblioteczkę, do przeczytania!