Wpis z mikrobloga

Na tym #!$%@? OLX-ie naprawdę nie idzie niczego sprzedać. Jak nie Janusze, to zawracacze gitary, albo wyślij już nie wspomnę o tym, że większość osób, która się kontaktuje to trolle bez kultury, których nawet nie stać na głupie "Witam" czy "Dzień Dobry". Tak swoją drogą po #!$%@? ta obserwacja ogłoszenia? Przecież jak piszę, że nie wyślę to nie wyślę jak piszę, że cena ostateczna to ostateczna. Takie #!$%@? złudne robienie nadziei, że może ktoś się odezwie tak samo jak z tym numerem. 15 odsłon dla przykładu i nikt nie dzwoni,ani nie pisze ... #olx #januszeolx
  • 7
@comojastaro: Do mnie potrafiła jedna i ta sama osoba z dwóch kont pisać i targować się. Jak raz mu odpisałam, że nie zejdę z ceny, to potem na drugim koncie podał jeszcze mniejszą i powiedział, że nikt mi więcej nie da, a jak da to jest głupi ( ͡° ͜ʖ ͡°) jaki taktyk
Na olx dużo kupuje, za to w ogóle nie sprzedaję. Jak mam coś do sprzedania bo mi zalega w domu wystawiam na Allegro od 1 zł i mam spokój. Natomiast na olx zawsze się targuje. Ciężko to nazwać w sumie targowaniem. Po prostu podaję swoje maximum które jestem skłonny zapłacić z informacją żeby sprzedający zignorował wiadomość jak nie jest zaiteresowany. Większość cen na olx jest zawyzona. Sprzedający wystawiając swóje skarby podpiera się