Wpis z mikrobloga

@humm: gres Foresta grigio z castorama jakby co, panele winylowe z bricomana (maly wybór to odnajdziesz) a panele nie pamiętam, ale pewnie z LM albo bricomana.

Na żywo aż tak się nie różnią kolory
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Felonious_Gru ok dzięki. Pytam, bo nie wiem czy inwestować np. W quick step, gdzie są po około 130 zł m2. Czy takie za 60 80 zł dadzą radę. A podkład, co masz tu na myśli? O wyciszenie?
  • Odpowiedz
@humm: aha, w cenie paneli po 130zl masz 2x panele po 60zł, więc zamiast 10 lat patrzeć na rysę wydartą stołem możesz zmienić panele po 5 latach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Felonious_Gru dobra rada tutaj. A pieniądze lepiej spożytkować na coś innego :) i tutaj mnie przekonałeś, żeby nie wywalać nie wiadomo jakich pieniędzy
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@humm chciałbym gres na korytarz, ale sam szukając mieszkania wiem, jak sam marudziłem, że to mi się podoba tam to nie. W panelach wszędzie, potencjalnie gdybym sprzedawał, zwyczajnie jak komuś nie będzie się podobać to panel szybciej zerwie i położy co chce.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Felonious_Gru jeden sprzedawca mi powiedział, że sama klasa ac4 czy ac5 nie brać pod uwagę. Bardziej zwrócić uwagę jeśli dobrze pamiętam na gęstość.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
szybciej zerwie i położy co chce.


@humm: ja w łazience winylowe położyłem prosto na płytki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tu było Ci łatwiej, bo podłoga już równiutka była
  • Odpowiedz