Wpis z mikrobloga

No to szykuję się nam wysyp znawców mma, niektórzy z nas napewno spotkają się z różnymi kwestiami na tle tego sportu, nie zapominajmy o rzekomym kibicowaniu Jankowi od samego początku ( ͡º ͜ʖ͡º)
#ufc
  • 9
@User224: Każdy jakoś zaczynał, ja też wsiadłam do pociągu po wygranej Jędrzejczyk. Zapewne na serio MMa zainteresuje się znikomy odsetek z wysypu "znafców", ale zawsze coś.

Poza tym to naprawdę spore osiągnięcie i fajnie, że ludzie o tym mówią i piszą :)
@nofink: @gram_w_mahjonga: Nie no jasne, to co mówicie absolutnie się z tym zgadzam, ale nie o to mi chodziło. Generalnie o to, że znawca, który z dnia na dzień postanowił być fanem polskiego mma zacznie tworzyć niedorzeczne teorie na temat tego sportu. Oczywiście nie mówię o wszystkich, napewno każdy z was spotkał się z osobą, która np. Od zawsze była fanem danego artysty zaraz po śmierci czy po osiągnięciu jakiegoś
@User224: Ja tam jestem fanem UFC od czasu kiedy w 2010 kupiłem ps3 i pierwszy raz zagrałem w Undisputed 3 xD Nigdy się nie wypowiadam jak znawca bo i po co, ale wygrane Polaków cieszą mnie jak cholera, nawet kiedy wcześniej nie słyszałem nawet o takiej personie.
@User224: Już wczoraj był wysyp takich znawców, jeszcze przed walką. Udzielam się w tagu trochę to oczywiste, że znam parę nicków z widzenia, a tak kupa nowych się pojawiła.
Ale spoko, niektórzy po prostu byli zainteresowani, bez popisywania się :)

Ja akurat fanką Janka byłam sceptyczną, dopiero niedawno zaczęło do mnie docierać, że może wejść faktycznie na szczyt.