Wpis z mikrobloga

Witam.
Stoję przed kupnem odkurzacza automatycznego. Kwota jaką chcę wydać to mniej więcej 1300 zł.
W pierwszej kolejności oczywiście interesowały by mnie odkurzacze z normalną 2 letnią gwarancją (normalną czyli taką, że łatwo ją egzekwować, a nie liczyć na łaskę sprzedającego). Ale jak cenowo będzie fajna różnica to może i odpuszczę tę opcję. Odkurzacz do domu, dwa piętra, brak zwierząt, miejscami dywany. Więc takie klasyczne bym powiedział wszystko. Jakby miał mopa sensownego to też oczywiście na plus.
Macie coś ciekawego do polecenia?

#aliexpress #odkurzacz #gearbest #zakupyzchin
  • 4
@sebekss:
Czytałem Twoje wpisy już przed zadaniem pytanie, fachowe mega. Martwi mnie w tym Viomi SE tylko jeden pojemnik 2in1. Bo u mnie to tak powiedzmy 75% powierzchni to samo odkurzanie a 25% to odurzanie z MOP.
Serwis w Niemczech OK, ale mi chodzi bardziej o gwarancję. Odsyłam do jakiegoś sklepu w PL i to ich sprawa jak i gdzie zostanie to naprawione. Nie uśmiecha mi się bawić w wysyłkę do
@Ceezik: rozumiem, ale zadałes pytanie na tagach dot. zakupów z chińskich sklepów, pewnie wiesz, że tam gwarancja jest troche inna niż kupując w MediaMarkt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pojemnik 2w1 jest pojemny. Jak chcesz osobne to V2 Pro. Ewentualnie Xiaomi Mop Pro - jest w polskiej dystrybucji.