Wpis z mikrobloga

Strejdowałem 3 poki z 2k16 za 3 dragonity i żaden nie wszedł lucky... Te lucky trady działają teraz jakoś inaczej niż kiedyś? Jak to weszło w 2k18 to zawsze wjeżdżał lucky za poksa z 2k16. To jeszcze od czegoś zależy, czy miałem po prostu #!$%@? pecha?
#pokemongo
  • 6
@Darakan: Jeśli Ty albo drugi gracz macie na koncie więcej niż 10 lucky trade to ten myk z wymianą poków z 2016 nie zadziała. Masz zapewne już więcej takich przez co szansa, że wpadnie lucky trade spadła do standardowego poziomu jaki tam Niantic ustawił. Chociaż zauważyłem, że jednak częściej wpada na pokemonach z 2017 i 2018 niż na tych złapanych w tym roku.
@Darakan: Na ostatnim CD robiłem wymiany z kumplem, wymieniliśmy 60 porygonów, wpadł tylko jeden lucky. Kiedyś średnio wpadał jeden na 20 wymian.
@Syn_Tracza: Tak, jeśli drugi gracz nie ma na swoim koncie 10 poków na lucky to wtedy gdy wymienisz poka z 2016 to masz gwarancję, że wpadnie lucky. Zapewne z pokiem z 2017 też ale szanse będą mniejsze. Tylko tutaj to gracz, który nie ma tych 10 lucky musi