Wpis z mikrobloga

@jaa121: Mirku, prosisz się o kłopoty... Nie da się robić dobrych telewizorów, telefonów.... i pralek. Kup coś porządnego. Bez takich udziwnień jakie w tych modelach serwują. po 2 latach masz moduł do wymiany gwarantuję Ci.
Polecam w tych pieniądzach kupić Siemnsa, ewentualnie Boscha/ Electroluxa

Pralka ma prać a nie grać melodyjki, i świecić na kolorowo.


#pawelagd
@jaa121: ta WAT ma zbiornik skręcany na śruby. Czyli łożysko jest wymienne.

Nie wiem czemu każdy patrzy na to wymienne łożysko... Wymienić można także w zbiornikach zgrzewanych. Ja robię takie wymiany. Ale to nie o to chodzi w tym wszystkim.

Ważne, aby producent stosował duże solidne łożyska tak jak roi to np Electrolux. Mają zbiorniki zgrzewane ale łożysko wytrzymuje 10 lat.

Ja się nie dziwię, że łożyska padają co 2 lata,
@pawel384: dzięki wielkie za pomoc :D Mój stary Polar nie pobiera proszku z pojemnika i jak to u mnie w domu się mówi "każdy pretekst jest dobry na zmianę pralki na nowszą" xd Pewnie błaha sprawa do naprawy ale nowsze jest lepsza ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

EDIT. Trochę czytałem i w najgorszym
@jaa121: wszystkim zalecam aby proszek sypać bezpośrednio do bębna.

Problemem nie jest zapewne elektrozawór lecz zakamieniony dozownik. Trzebaby dokładnie wyczyścić.

Chyba, że wogole nie nabiera wody ??
@jaa121: kolego musisz ściągnąć górny blat i wymontować cały dozownik proszk. Następnie go rozbierz i wyczyść z kamienia . Te dziurki na górze dozownika muszą być drożne, w przeciwnym razie woda leci jak chce i nie spłukuje proszku.

Jeżeli nie chcę ci się z tym Bawić to sypcie proszek bezpośrednio do bębna

Przy okazji taki TIP dla wszystkich czytających. na prawdę polecam sypać proszek do bębna. Do szuflady lejemy tylko płyn