Wpis z mikrobloga

pamiętacie te czasy jak w #ufc kozak walką było zestawienie conora z diazem? czas zweryfikował, że były to potyczki dwóch debili, którzy dziś są jedynie średniakami, a każda ich wypowiedź jest dowodem, że przyjęli w życiu zbyt wiele ciosów w głowę
  • 28
  • Odpowiedz
@na-spokojnie: no tak, totalne przeciętniaki bez historii, żadnych osiągnięć w sporcie, mieli swoje dwie minuty i teraz już nikt o nich nie pamięta. Masz rację, gdybyś kandydował na prezydenta oddałbym na Ciebie swój głos
  • Odpowiedz
@na-spokojnie: @TruskawkaNaTorcie: Przecież nie od dzisiaj wiadomo że rudy to czysty show man, który musi robić dużo kontrowersyjnych rzeczy, za to ludzie go kochają lub drudzy nienawidzą. Tylko potem polecam spojrzeć jaką to wszystko robi robotę - praktycznie każdy gala z Conorem bije rekordy pod względem oglądalności, to jest ikona sportów walki, nawet jak byś zapytał osobę która się nie interesuję MMA kim on jest i tak by
  • Odpowiedz
@na-spokojnie: Kiedy Ty to zrozumiesz, że właśnie jemu o to chodzi, żeby było cały czas o nim głośno, NIE WAŻNE W JAKI SPOSÓB? Gwarantuje Ci że ten typ jest dużo mądrzejszy od Ciebie skoro nie potrafisz pojąć takiej podstawowej rzeczy
  • Odpowiedz
@helioS_mk2: podejrzewam, że inteligencją conor nie przekracza średniej osiedlowej, takie zachowania właśnie przyćmiewają jego umiejętności, a on sam zamiast skupiać się na sporcie odstawia debilne akcje
  • Odpowiedz
@na-spokojnie: Człowieku był mistrzem w piórkowej i lekkiej i w chwili obecnej jest jednym z najlepiej opłacanych zawodników na świecie a w mma w ogóle a Ty cos #!$%@? o skupianiu na sporcie gdzie w swoim szczytowym momencie osiągnął wszystko co mógł xDDD
  • Odpowiedz
@LeCoulte: @kasperski113: aktualnie jest poza top5 w swojej kategorii, w swojej ostatniej walce pokonał efektownie emeryta, w przedostatniej został zgwałcony, prosił o litość, głośno o nim, bo bije emeryta w barze albo lata z #!$%@? po ulicy, jak wam to imponuje to gratulacje, sportowo jest skończony i będzie tylko gorzej
  • Odpowiedz
@na-spokojnie: gosciu ale on ma to w dupie czy jest skończony sportowo ja mam to w dupie a Ciebie boli dupa że jest o nim głośno ale to już Twój problem. Gdyby nie Conor MMA i UFC które były na ogromnej fali wznoszącej nie były by w miejscu w którym są teraz tacy ludzie jak on robią show i przyciągają widzów, popularyzują sport i markę i jak wspominałem w swoim
  • Odpowiedz
@LeCoulte: czemu od razu piszesz agresywnie i o bólu dupy? chyba jednak zależy mu na poziomie sportowym, a nie tylko kasie, nie mam problemu z tym, że conor jest klaunem, widać, że jesteś jego fanbojem, zastanów się czy wolisz czytać o jego kolejnym debilnym wybryku, czy obejrzeć dobrą walkę, w której wygrywa z kimś znaczącym
  • Odpowiedz
@na-spokojnie: Nie jestem jego fanbojem ani nawet fanem ale pisanie coś o poziomie sportowym w momencie w którym jest któryś raz na emeryturze jest po prostu śmieszne tak jak umniejszanie mu czegokolwiek. Był wielki udowodnił to i nic już nie musi. Nie ma głodu walki to kowboja ramieniem #!$%@? i tyle.
  • Odpowiedz
@na-spokojnie: wciaz jest to oficjalny ranking, tworzony przez ludzi zwiazanychz biznesem. Nie anonow na portalu wykop peel.

Smiejesz sie ze pokonal emeryta, zapominasz dodac ze w 49 sekund, nie pamietam dokladnie, ake chyba nawet nic w tej walce nie przyjal. Pettis przez 3 rundy nie dal rady go zrobic, Tony przez 2 rundy nie dal rady go skonczyc, Justinowi wygranie z Cowboyem zajelo ponad 6x dluzej niz Conorowi.

Pomimo tego
  • Odpowiedz