Wpis z mikrobloga

Matko jak mi jest zal tej Hani ()
Przeciez to nie jej wina ze natura nie obdarowala ja uroda. W przeciwienstwie do pozostalych pań ma przynajmniej jakas pasje a nie byciem tylko influenserem. Kto wie moze tez jest sympatyczna osoba? Jak musi byc jej przykro czytajac takie komentarze jak ,,obrzydliwa" ,,paszkwil" ,,potwor". I potem dziwic sie ze tyle ludzi w tym kraju ma tak niskie poczucie wlasnej wartosci. Zero wrazliwosci i empatii do drugiego czlowieka.
#hotelparadise
  • 4
@Masterczulek: tak tyle ze jest roznica miedzy powiedzieniem ,,moim zdaniem jest malo atrakcyjna i nie jest w moim guscie" a pisaniem ze jest oblesna i obrzydliwa. To ze wystapila w programie to daje ludziom prawo do takich komentarzy i ponizania drugiej osoby? Może wypadaloby mieć szacunek do drugiego czlowieka mimo wszystko. Rozumiem ze komus sie ktos moze nie podobac ale jest cos takiego jak kultura osobista. Niestety Polak nie rozroznia wyrazania
@deyna123: nie wiem po co to odniesienie do narodowości, bo to zjawisko istnieje w każdym zakątku internetu i globu. Zgadzam się że forma może nie jest odpowiednia, ale czy gdyby zamiast tego dominowały komentarze "według mnie to jedna z najbrzydszych dziewczyn jakie widziałem" to tej dziewczynie nie byłoby przykro? Taki urok showbiznesu że ludzie komentują i oceniają to co widzą - na tym ten biznes bazuje i zarabia, nikt raczej w