Wpis z mikrobloga

Telefoniczne Mirki, prośba o wycenę:

#samsung Galaxy Note 9 w wersji 8/512

Wersja 8/512;

Polska dystrybucja;

Posiadam paragon;

Pół roku gwarancji (do 30.03.2021);

Stan prawie idealny. Od nowości noszony w obudowie Spigen Neo Hybrid, od nowości naklejone szkło Whitestone Dome Glass (raczej do wymiany) i dodatkowo od nowości naklejona folia na tył. Prawie idealny bo ma delikatne obicie w rogu obok rysika;

Wszystkie dołączone akcesoria, tj. ładowarka, kabel USB, słuchawki nieużywane i fabrycznie zapakowane;

Dorzucam obudowę Spigen Hybrid, która jest w stanie bardzo dobrym. Widać jedynie lekkie rysy na plastikowych wykończeniach;

Port USB w stanie idealnym, bo od nowości używam kabla z magnetyczną końcówką, która jest cały czas umieszczona w porcie. Przez to gniazdo nie tylko jest wolne od zabrudzeń, ale również nie jest zużyte.

Zdjęcia tutaj: https://drive.google.com/drive/folders/1APoC3KPb767Q3Lp-UTyOU-BJqbaYaLv1?usp=sharing

#telefony
  • 11
@VVoocash: nie wystawię na allegro, bo będę musiał zapłacić jakąś chorą prowizję od sprzedaży. Wolę go wystawić na facebook marketplace z odbiorem osobistym, a tam muszę wiedzieć jaką cenę ustawić, nawet do negocjacji
@RoundStic liczyłem się z tym, nie myślałem jednak że aż w takim stopniu ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie rozważałbym jego sprzedaży gdyby nie promo na N10+, ale przy takiej wartości mojego Note się nie opłaca