Wpis z mikrobloga

hej mirki ( ͡º ͜ʖ͡º)
mam pytanie odnośnie #borderlands #borderlands2 #ps3. Kupiłem ostatnio podstawową wersję Borderlands2 na PS3, nie żadne goty ani addon content pack, ale tak teraz stwierdziłem, że chcę jednak tego contentu więcej. Tutaj pojawia się problem z wersją gry. Jak najbardziej opłacalnie to zrobić, żeby dostać jak najwięcej dodatków? Chodzi mi o to, że nawet kupując tam jakąś wersję GOTY nie ma się wszystkiego i trzeba coś dokupić, lub można coś kupić innego, ale nie będzie miało się zaś tam jakiegoś dodatku.

Prosto: co dokładnie kupić, może być z Allegro, żeby dodać do czystej podstawki Borderlands 2, jak najwięcej za jak najmniej i które dokładnie nazwy tych addonów kupić.
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@furyx: season pass możesz kupić, ale on drogo wychodzi.
Najlepiej kupić goty, to daje ci dostęp do wszystkich dlc fabularnych (o ile dobrze pamiętam), jedyne co może nie wchodzić w goty to jakieś elementy kosmetyczne.
@furyx: jesli masz w perspektywie zagrać też w BL:TPS, to może Handsome Collection? To chyba jedyny komplet gdzie dostajesz 100% zawartości (choć nie wiem, czy to nowe DLC do BL2 też)
@furyx: Tylko Goty Cię ratuje, no chyba że miałbyś pc/ps4/Xone to w Handsome Collection masz Bl2 + all dlc i Bl TPS + all dlc, na ps3 zostaje zakup season passa albo goty calego