Wpis z mikrobloga

Wchodzenie w nieformalne "pakty" z wykopkami to najdurniejsza z decyzji jakie można podjąć.
Swoją drogą @Lordzik nie miałby przypałów gdyby sumiennie realizował to, za co dostawał konkretne pieniądze.
Może wymienię na początek, a potem inni polecą:

#1
Cel: Kilka tys. PLN na noc z kierownikami w namiocie.
Jak wyglądała realizacja celu: coś między 1-2h w namiocie (nad ranem), samemu bez kierowników.

Pamiętam to był peak @Lordzik 'a, widownia ponad 1k. Niestety sam sobie zagwarantował taki spadek.
Coś w tym jest, że patostreamerzy nie potrafią docenić nawet małego sukcesu i nim zarządzać.

Cytując klasyka, "miałeś **amie złoty róg".

#dwapalcewnatalce
  • 3
@bet730: odnośnie kwestii technicznych - ten stream po prostu leży. Byle dziecko może odpalić streamlabsa. @Lordzik , skoro stawiasz swojego "technika" wyżej od Zairoxa, niech ten zorganizuje Ci coś na poziomie. Statycznymi grafikami z GTA:SA nikomu się nie zaimponuje.

@niezwornowazony: dostając taki hajs za tak banalny cel, byłoby mi po prostu wstyd tak to olać.
@bet730:
Sezon 2 - przepraszam wszystkich z wykopu, ale już nie będzie wyciszania donejtów, kręcenia butów operatora, pustej ulicy i przesiadywania na ławeczkach dłużej niż 20 min
OME- to było zło wcielone i już nigdy tego nie powtórzę w nowym 2 sezonie
Cele będą wykonywać na bieżąco (wydymałem Was z gazowaniem operatora na 500 zł)
Będę szukał kierowników i to będzie mój priorytet
Nie będę zajmował się gimbusami na ulicach

Więc...wykop