Wpis z mikrobloga

Co myślicie o Kruszwicy i MakaronyPl? Obie spółki z branży spożywczej, większość ludzi robiła zapasy podstawowych produktów spożywczych, później ludzie mimo wszystko dalej stołowali się we własnych domach, więc przychody powinny być zauważalnie wyższe.
Makarony zanotowały pik w marcu, ale później ich kurs wrócił i w systematycznie odrabia straty, Kruszwica zanotowała spadek w marcu, ale już w zasadzie odrobiła, ma ktoś zamiar wchodzić lub już jest pod nadchodzące raporty?

#gielda
  • 4
@dzieju41: bardziej chodzi mi o pozytywny odbiór inwestorów przy dobrych wynikach. Nie liczę na coś podobnego jak KRVitamin (który nawet nie sprzedaje produktów będących w czołówce pierwszej potrzeby, a wstępne wyniki miał bardzo dobre)
@seelk: ja mam Kruszwicę i zamierzam trzymać naprawdę długo, o ile się w spółce coś sypać nie będzie. Ale mają coroczne fajne dywidendy, więc pod to chcę trzymać (mam tą spółkę już około 2 lata w portfelu), niezależnie od takich spadków czy wzrostów, jakie były w marcu - wtedy dokupiłem trochę. Przy dobrych wynikach myślę, że kurs podskoczy, ale nie spodziewam się, żeby było to więcej niż 10-15%, to raczej spółka
@seelk: po hossie na makaronach pol roku temu, kurs już nie wrócił nawet po bdb wynikach. z tego co kojarzę to ledwo drgnął. W czwartek masz kolejny raport to obserwuj. Inna kwestia to bardzo mała płynność