Wpis z mikrobloga

Myślę czy by nie zrobić tagu gdzie bym wrzucał różne takie "zaawansowane" statystyki znalezione na tt, szczególnie w kontekście Ekstraklasy - bo nie ma ich prawie w ogóle

ewentualnie mogę założyć patronite byście zrzucili mi się na wyscouta czy innego statsbomba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wislakrakow
#ekstraklasa
#pilkanozna
tyrytyty - Myślę czy by nie zrobić tagu gdzie bym wrzucał różne takie "zaawansowane" ...

źródło: comment_1600608351pdGUru8Hbz7x432WKksKlA.jpg

Pobierz
  • 8
@WHlTE: pół-żartem to napisałem, większość firm nie ma publicznego cennika i pewnie nie byłaby zainteresowana sprzedaniem mi dostępu do danych bym pisał wpisy na forum o kupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Statsbomb udostępnia za darmo dane z lig big5, jak będę dobrze ogarniał pracę z nimi to sam sobie kupię dostęp do danych z Ekstraklasy. Napisałem maila do esy by pomyśleli nad poszerzeniem raportów statystycznych, bo mogłoby
tyrytyty - @WHlTE: pół-żartem to napisałem, większość firm nie ma publicznego cennika...

źródło: comment_1600609491BMLfDhR9LpzxbRaxqqIr6I.jpg

Pobierz
@tyrytyty: stąd wniosek że obrona w zasadzie od stycznia 2019 nie istnieje, a jedyne co ratowało zespół to ofensywa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
drugi wniosek - każda nowa miotła poza Carillo dawała punkty na starcie, czyli pewnie nowy trener = większe #!$%@? na treningach bo może wejdę z ławki/trybun do podstawowego składu ( ͡° ͜ʖ ͡°)