Wpis z mikrobloga

Bekę mam z różowych które nie chcą zmieniać nazwiska przy ślubie, albo chcą mieć podwójne xD jakby jeszcze coś osiągnęły, że nie chcą stracić swojej rozpoznawalności, czy znanego nazwiska, a one jedyne co osiągnęły to potężną liczbę obejrzanych seriali na netflixie xDDD Dlaczego kobiety brały podwójne nazwiska? Bo zazwyczaj coś sobą reprezentowały, np. Skłodowska-Curie, czy inne super babeczki, a nie te które dały się zalać na studiach podczas oglądania serialu na netflixie xDDD
#rozowepaski #blackpill #dziewczynybeztabu #takaprawda #slub
  • 178
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jeśli zdecyduje sie kiedykolwiek na ślub to chciałabym wziąć nazwisko swojej prababci, bo jej marzeniem/prośbą było żeby któryś z jej synów po ślubie wziął razem z żoną jej nazwisko, żeby nie zginęło, ale żaden nie chciał. Jest dla mnie ważną osobą, plus miała ładne nazwisko xD
Ogólnie to jest zwyczajnie tradycja, że kobieta przyjmuje nazwisko męża. Nie trzeba się oczywiście wszystkich tradycji trzymać, ja np. nie obchodzę świąt wielkanocnych.
Jednak nazwisko to jest coś co podświadomie kojarzy się z rodziną. Dzieci i rodzice mają to samo od lat. W przypadku gdy rodzi się dziecko to co? Nazwisko ojca, matki, połączone czy nowe? Dwie pierwsze opcje są niesprawiedliwe, dziecko nosi nazwisko jedynie jednego rodzica, jak przy rozwodzie. Trzecia opcja
@ortaliontrenera: XDDDDD chill to taka dygresja tylko, ja np znam kobiety, kyore zostały przy swoim nazwisku lub dwuczlonowym, ale to np lekarki albo jedna kol jest muzykiem itp, nie znam żadnej ktora bez większego powodu to robi
ja mam zwalony wygląd a Ty główkę.


@RoastieRoast: Poprawka. Masz #!$%@?ą i głowę i wygląd.

No chyba, że to ja wszędzie płaczę jak to

chlip chlip, loszki to c00rvy bo mi nie dajom, chlip chlip

Poza tym

Pewnie przez to Ci nie raz obili twarz

Nie. Bo nie obracam się w środowiskach psychicznej patologii, która całe życie tylko płacze jak to za nic w świecie nie odpowiada bo "ma złę geny"
Pobierz wojtoon - > ja mam zwalony wygląd a Ty główkę.

@RoastieRoast: Poprawka. Masz #!$%@...
źródło: comment_1600710173debfKKSktvR5YSOjPA7rTv.jpg