Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
#ps4 #ps5 #xboxone #xboxseriesx #sony #microsoft

Posiadałem w swoim życiu każdą konsolę od Sony poza Vitą, jednak moim zdaniem na start nowej generacji w przypadku gdy posiadasz ps4 i nie masz dobrego pc korzystniej jest zakupić Series X.

Series X da ci sporo gier w ramach game pass i naprawdę dobre bebechy sprzętowo. Za rok czy dwa sobie sprzedasz konsolę, dorzucisz trochę pengi i przeskoczysz do obozu Sony.

Od ps3 start generacji u Japończyków jest bardzo słaby i dopiero po czasie wychodzą "te" gry których oczekujemy. Takie moje 3 grosze i jest wysoce prawdopodobne że właśnie tak zrobię.

  • 40
  • Odpowiedz
@Just_Doesnt_Know: dalem Ci plusa a ty edytujesz wiadomosci, jak masz problem ze soba i chcesz mi pocisnac to dawaj, nie interesowalem sie tytulami wiec normalnie zapytalem. Po prostu czulem, ze nic ciekawego skoro nie zapadlo mi w pamieci, i mialem racje.
  • Odpowiedz
Do gier multiplatformowych Xbox będzie na start lepsza opcja i jeżeli gra będzie od studia Microsoftu to tak będzie w gamepassie day one.


@klik34: no jasne, ale ile tych gier będzie? Sony miało na ten generacji ze 40 exów godnych uwagi, Xbox miał ich ze 3? Może 5? Sea of Thieves, Ori, Forza, Halo, Gearsy? Coś jeszcze? Ok, jeszcze Flight Simulator mogę dopisać, choć to mocno specyficzna gra. A co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cinkito:

Przecież do tej pory na Series S/X zostało zapowiedziane więcej exów niż na PS5

No i wymień te 40 godnych uwagi exów z Ps4 ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Cinkito:

Troszeczkę wymuszona ta lista bo w ten sposób to i na Xboxa można wymienić 25 'godnych uwagi' exów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tutaj zapowiedzi na Series S/X. Pewnie czegoś brakuje, ale tyle
  • Odpowiedz
@Beeercik: to wymień te 25 godnych uwagi exów. Ja i tak pominąłem VR, który sam w sobie by dorzucał tutaj setki pozycji. Ewentualnie możesz napisać, które tytuły Ci nie pasują jako godne uwagi. Można się kłócić z ukrytym planem, personą 3 i knackiem, cała reszta to raczej wysoko oceniane grę.

A z tych rzeczy, które wymieniłeś to Flight Simulator już przecież wyszedł i z głowy Ci mogę napisać, że Warhammer
  • Odpowiedz
@Beeercik: titanfall wyszedł już na Xboxa 360, więc to ta sama półka co Tlou 1 jak dla mnie. Forza 2 to samo, a Ashen jest na PS4. Niemniej jest tego więcej niż sądziłem nawet, ale oferta PS jest dla mnie osobiście zdecydowanie ciekawsza.

Oficjalnie nie, ale skoro trailer jest zapowiadamy jak exclusives Xbox launch to już samo mówi w sobie, że na psa wyjdzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cinkito:

The Medium też było w ten sposób zapowiadane, a devi potwierdzili, że ma to być exclusive dla Series S/X, więc pozostaje poczekać co się wydarzy ¯\_(ツ)_/¯

Ja też się w pełni zgadzam, że PlayStation ma lepszą ofertę exów.
Ale drażni mnie kiedy ciągle czytam, że 'na Xboxa nie ma gier / nie ma w co grać' a jak widać nie jest aż tak biednie jak
  • Odpowiedz
Choć exy same w sobie uważam za szkodliwe dla graczy, zyskuje tylko korporacja


@Beeercik: z jednej strony racja, ale z drugiej konsole czymś muszą rywalizować, gdyby nie exy to kupno psa byłoby po prostu bez sensu

Ale drażni mnie kiedy ciągle czytam, że 'na Xboxa nie ma gier / nie ma w co grać' a jak widać nie jest aż tak biednie jak wszyscy
  • Odpowiedz
  • 0
@Beeercik
@Cinkito
Ja to bym przy tej dyskusji o exach dodawal oceny tych gier, bo co z tego, ze wydaje sie ze kilka tych exow na XB jest (nawet pomijajac, ze duza czesc to Forze/Gearsy) skoro od tych PSowych w wiekszosci po prostu odstaja poziomem. Poza tym #!$%@? od gier z jednej strony kogos moze meczyc powtarzanie ze XB nie ma exow, z drugiej ja np. kisne troche z tego
  • Odpowiedz