Wpis z mikrobloga

@lordzik I jeszcze jedna kwestia, Patryk - mam wrażenie, że Twoi szanowni koledzy/przyjaciele, którzy Ci pomagają, nie do końca wierzą w powodzenie tego całego przedsięwzięcia. Nie potrafią Ci pożyczyć paru stówek jako inwestycje +załatwić głośnik. Jeśli nie mają przekonania, to niech #!$%@?ą i wejdź we współpracę z kimś kto wierzy w Ciebie i potrafi Ci więcej pomóc. Jeszcze będą żałować( ͡º ͜ʖ͡º)
#dwapalcewnatalce
  • 9
@Tsewang: #!$%@? a nie ziomki. Ten pedauek dwapalce nawet mu sprzętu nie dostarczy żeby Patryk miał na czym pracować. Dziadowski telefon do nagrywania, brak głosnika, kasy. Patryk jest dla niego frajerem do dojenia. Disnejczanel też nie lepszy bo nie ma pożyczyć ale żreć towar już spoko. To są takie mendy, szkoda Patrycjusza bo ma potencjał.
@WHlTE: @Lukaszek555: To jak mu dajesz kasę to mogłeś pomyśleć co jest lepsze dla strima i kupić głośnik na olx z odbiorem osobistym w wwie. Zaraz by się zwróciło. Rusz głową trochę bo organizacja stoi na poziomie tych ludzi co śpią na dworcu.
@itsmine: Tylko i wyłącznie od niego zależy jak gospodaruje pieniędzmi. Ja trzymam jedynie stream od zaplecza. Jeżeli faktycznie uznałby że głośnik jest mu niezbędny, kupiłby go samodzielnie bez mojej pomocy
@Lukaszek555: A weź szkoda gadać z tobą bo tępy się wydajesz. Ty tylko tam stoisz, nic nie wiesz, statysta. Dałem remedium na stypę, które wydawać by się mogło oczywiste jeśli chce się prowadzić patostrimy.