Wpis z mikrobloga

Ktoś w ogóle wie co może sie stać od przedawkowania takiego rozpuchu w krótkim czasie? Bo od gorzały to wiadomo jak można zejść ale jak taki maj00r ma teraz nieograniczony dostęp do zadaszonego pomieszczenia, bankowo zaopatrzył się w jakaś zgrzewke nitro, prezydent posiedzi jeszcze w szpitalu z tydzień myśle skoro sam jest świadomy tego że źle z nim troche - to taki szczur przecież będzie się inhalować jak #!$%@?. Można to gówno jakoś przedawkować? XD albo jakieś inne zagrożenia nie wiem on pod wpływem pamięta żeby jeść i pić czy cos? XD
#kononowicz
  • 6
@pastorpastor71: częstymi zgonami przy nitro jest (raczej było, bo ci co ćpali to w latach 90., to dawno nie żyją), że na fazie zapomni wyjąć łba z reklamówki albo odleci i już nie da rady wyjąć. Inna sprawa - wysokie zagrożenie udarem i zawałem.
@pastorpastor71: '' Uzależnienie od środków wziewnych. Wdychanie lotnych rozpuszczalników w łatwy sposób prowadzi do przedawkowania i ostrego zatrucia. Mogą pojawić się zaburzenia oddychania, spada ciśnienie krwi, człowiek traci przytomność. Utrata przytomności zwykle poprzedzona jest majaczeniem albo napadami drgawkowymi. ''

Tak w googlach piszą ja znam kilka osób co wąchały klej budapren nic im nie jest są normalni ale po alkoholu mają jakies dziwne akcje
@pastorpastor71:

Można to gówno jakoś przedawkować?

U niego najniebezpieczniejsze by było kiranie do odciny bo wtedy mógłby sie zarzygać na śmierć i tyle z motylka. Jest też szansa na zatrzymanie akcji serca albo napad padaczki.

albo jakieś inne zagrożenia nie wiem on pod wpływem pamięta żeby jeść i pić czy cos? XD

jak idzie do lasu to bierze zawsze jakieś soczki, więc obstawiam że pragnienie doskwiera mu nabardziej.