Wpis z mikrobloga

Doszły mnie słuchy, że uniwersum nam się kończy. Wszystko co się rozpoczęło musi się kiedyś zakończyć, tak działa czas. Ostatnimi czasy ci co mogli ciągnąć ten wózek, to albo się ustatkowali, odeszli z uniwersum żyć innym życiem lub odeszli na zawsze zmieniając miejsce zamieszkania. Jednak zawisło niebezpieczeństwo nad głównym jego bohaterem i nie wygląda by miało się to dobrze zakończyć, pomimo, że wielokrotnie prezydent wcześniej robił uniki przed śmiercią, państwem, wymiarem sprawiedliwości, Choroszczą itd. to po ostatniej wizycie w szpitalu, było wiadomo, że jak tam wróci to będzie źle, bo nieleczony, nie przestrzegający zaleceń lekarzy, chory człowiek sam napędzający chorobę powinien być ubezwłasnowolniony (i każdy bardziej rozwinięty niż taboret to wie), ale wiadomo, potężny Warmianin się nie da zamknąć bo on wie najlepiej. Jeśli ponownie wyjdzie jakoś z opresji to będzie wymagał opieki -> kończenie się uniwersum; zmieni miejsce zamieszkania -> koniec uniwersum, czyli szanowni państwo, przyszło nam żyć podczas schyłku uniwersum. Inne postacie raczej nie pociągną tego wózka, a tag raczej umrze śmiercią naturalną. Mam w sumie to szczęście, że mogłem oglądać wszystko od narodzin gwiazdy w tv Jard do końca przygód Konona. Zazwyczaj robiłem tutaj jakieś grafiki i taką strzeliłem na koniec. Jak uniwersum się zakończy to jest mój prawdopodobnie ostatni wpis, bo i po co; może jakieś podsumowanie kiedyś zrobię. Pozdrawiam.
#kononowicz #patostreamy
Pobierz Hitmanq - Doszły mnie słuchy, że uniwersum nam się kończy. Wszystko co się rozpoczęło...
źródło: comment_1600265217CpOWWMPPk6LRvoyQAhN6gf.jpg