Wpis z mikrobloga

Cześć! Dziś zapraszam Was dziś do artykułu Vaduz - trasa zwiedzania najmniejszej stolicy Europy w jeden dzień

Vaduz według mnie jest ciekawe przede wszystkim dla miłośników architektury i sztuki współczesnej, ale znajdą tam też coś dla siebie miłośnicy znaczków pocztowych i klasycznych zabytków. W artykule trochę ciekawostek, ale przede wszystkim mapka oraz sporo informacji praktycznych.

W Vaduz dużym plusem jest to, że wszystko jest mega blisko więc zwiedzanie można zamknąć nawet w 2 godzinach, a miasto można odwiedzić przy okazji przejeżdżając w jego okolicach.

Mam nadzieję, że wpis Wam się spodoba. Na zdjęciu moja ulubiona rzeźba z Vaduz.

Pozdrawiam,
MG78

_____________________

Wołam osoby z mojej listy podróżniczej. Jeśli chcesz zostać dopisany do listy lub z niej wypisany to zaplusuj odpowiedni komentarz.

#roadtripbus - mój tag podróżniczy do obserwowania
MG78 - Cześć! Dziś zapraszam Was dziś do artykułu Vaduz - trasa zwiedzania najmniejsz...

źródło: comment_16002390231HjOMECwXUu3SfF71Zu6m6.jpg

Pobierz
  • 22
Ciekawostka: FC Vaduz to jedyny profesjonalny klub z Liechtensteinu. Najwięcej sezonów spędził w II lidze Szwajcarskiej ale z racji zwycięstw w Pucharze Liechtensteinu występuje w rozgrywkach międzynarodowych. W roku 2014 w 3 rundzie kwalifikacji Ligi Europy zespół z liczącego 6 tysięcy miasta było blisko eliminacji z rozgrywek Ruchu Chorzów przegrywając pierwszy mecz 2-3 oraz remisując u siebie 0-0.
@MG78: FC > lub z Liechtensteinu. Najwięcej sezonów spędził w II lidze Szwajcarskiej ale z racji zwycięstw w Pucharze Liechtensteinu występuje w rozgrywkach międzynarodowych. W roku 2014 w 3 rundzie kwalifikacji Ligi Europy zespół z liczącego 6 tysięcy miasta było blisko eliminacji z rozgrywek Ruchu Chorzów przegrywając pierwszy mecz 2-3 oraz remisując u siebie 0-0.

@MG78: FC Vaduz awansował i aktualnie zaczyna sezon w Super Lidze Szwajcarskiej
@M1PH6_5: Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm… Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec,