Wpis z mikrobloga

@Twoj_Stary_Penetrowal_szpary:
Potrafię skomentować to tylko w taki sposób:
Żyj jak żył twój dziadek przez 5 lat, jak dasz radę to zgłoś się do jamamtalent czy ksiegirekordowguinessa dragonsden i je pewnie dostaniesz. Ale przez pięć lat żyjesz jak się żyło w komunie. Siedzisz na dupie bo jechać się nigdzie nie da, oglądasz tylko TVP i czytasz tylko gazetę polską. Jesz tylko salceson a podpierasz się jednowarstwowym co ci ściera więcej warstw naskórka
  • Odpowiedz
@nielegalny_imigrant: machlojki? Wystarczy krzyknąć hurr Durr nepotyzm i wszystkich zwalniają. Za PO każfy krył każdego. Jak widać jeden musiał aż na Ukrainę wyjechać by go prawo dojechało. :) Tusk dymal Polskę x hajsu jak oszalały. Dzisiaj jest problemem gwałcenie praw obywatelskich, a nie wyciąganie kasy. To dwie różne rzeczy.
  • Odpowiedz
a idiotyczna legenda dalej żyje?


@Voyager-1: Przed PO jeszcze tak można było dostać ulgi, później sklepy kombinowały z cenami transferowymi i ogłaszały ujemny bilans na koniec roku. Idiotyczne myślenie ludzi, którzy twierdzą, że spółki zagraniczne zostawiają jakieś krocie w Polsce.

gdzie każdy pracownik tylko myślał co by tu podpierd0lić xD


@pepe_czarodziej: Dlatego to wszystko jebło i okazało się nierentowne. Później dochodziła mentalność, że po co płacić pełny zus od umowy,
  • Odpowiedz
To jakiego on gnoju narobił za czasów PO, to żaden inny polityk nie #!$%@?ł tak gospodarki.


@HansSolo: Od upadku PRL, Polska była drugim krajem za Chinami na świecie z najszybszym przyrostem PKB. Za czasów PO jaki jedni z nielicznych przeszliśmy prawie suchą stopą przez światowy kryzys. O jakim ty #!$%@? gospodarki mówisz? Likwidacje i prywatyzacje nierentownych i przestarzałych cukrowni nazywasz #!$%@? całej krajowej gospodarki?
  • Odpowiedz
@Twoj_Stary_Penetrowal_szpary: Wiem, że to bait ale uznałem, że jest potencjalnie szkodliwy, więc wyjaśniam:

1. Jak już dałeś przykład FSO to czemu na drugiej grafice nie ma np. Inter Carsu? Przed wejściem do UE była to firma średniej wielkości, zatrudniającą kilkaset osób. Dzisiaj jest to gigant jeżeli chodzi o branżę motoryzacyjną, zatrudniający tysiące osób w Polsce i wielu innych krajach UE. Jeden z największych dystrybutorów części samochodowych w Europie. Polska firma notowana
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o Polskę, to jedyne za co można im podziękować, to to, że nie wpuścili nachodźców z bliskiego wschodu.


@HansSolo: xD Sam jesteś imigrantem, ale nie pozwalasz imigrować innym. xDDDD
Tak BTW to w Niemczech większy procent "nachodźców" studiuje i poszerza swoje kwalifikacjie niż procent imigrantów z Polski.
  • Odpowiedz
Sam jesteś imigrantem


@yggdrasil: Niby jakim? W Polsce mieszkam, pracuje, urodziłem się polakiem. Byłem w DE tylko po to, żeby zarobić sobie szybko na moją przygodę w Kolumbii. Ogólnie to srałem na nie.
  • Odpowiedz