Wpis z mikrobloga

@regos
: dzięki, tak myślę nad 125 jakaś na miasto :) ale chyba bardziej coś w kierunku supermoto będę szukał.
W każdym razie fajna honda, niech służy :)
Też supermoto mi się marzy w przyszłym roku, Derbi bym chciał ()
  • Odpowiedz
@policjantpeel Czy ja gdzieś napisałem o tym, że nie ma sensu kupować 125, że są złe?
Dlaczego dodajesz coś do moich słów?
Nawet uważam, że 125 to najlepszy plan na początek (zwłaszcza w dobie chorych przepisów co do wieku na prawo jazdy), ale nie będę nazywał 125 ,,motocyklem".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@korneliaUber: fajna maszynka, sam miałem 125 07r. na wtrysku tylko że białą. Pamiętaj żeby zmienić olej, sprawdzić łańcuch i wymienić opony :)

No oczywiście gratuluję zakupu, niech się dobrze wozi :)
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Napisałeś dokładnie ze to nie motocykl, jak to nie ? Wedle definicji to właśnie motocykl, i nie ważne czy ma pojemność 50ccm czy 1000ccm. To tak jakbyś jeździł hummerem i mówił ze Polo, golf , czy inny to nie samochód. Coś czuje ze masz jakiegoś byka w domu i uraziło Cię to ze twój 250 kilogramowy motocykl nie powinien być nazywany tak samo jak ta 125 która jedzie w miasto.
  • Odpowiedz
kurde szukam fot teraz, pamiętam, ze był kiedys taki portal gdzie ludzie wrzucali swoje motocykle, auta. Taka fotka dla pojazdów. Ktoś kojarzy? ;d
  • Odpowiedz
@korneliaUber: ja sie wlasnie rozgladam nad jakas 125, ale ciezko cokolwiek wybrac. Ceny tez niewspolmiernie wysokie w porownaniu do wiekszych pojemnosci. Slyszalem wiele akcji gdzie ludzie potrafili sprzedawac wczesniej wspomniana Yamahe w tej samej cenie albo nawet drozej niz ja kupili. Jakas patologia, czy ktos jest w stanie wytlumaczyc ten fenomen?. Nawet kolega kilka lat temu sprzedal za 11 (kupiona za 10800 na wyprzedazy, motocykl w chwili sprzedazy mial 6 lat)
  • Odpowiedz